Neler Yeni

🔥Take-Two Interactive Grand Theft Auto VI'nın 2025 Sonbaharında Piyasaya Sürüleceğini Açıkladı🔥

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rezil oldular bile olacakları kadar zaten.

Bence 2023 sonu 2024 ortasında gelir kesin bu sızıntıdan sonra Rockstar Games teaser paylaşır diye düşünüyorum artık.
vazgeçtim güzel değil rockstarın suyla ne alıp veremediği var fareyle yüzelim işte niye bu kadar kasıyolar spaceyle dalıp s'yle yukarı çıkmayı sadece rockstarda gördüm. neyseki çok fazla su görevi koymuyolar vinç ve araba çekme görevleri kadar sıkıcı olurdu yoksa

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
RAMAZAN KARTAL

Oyun PS4 e de geliyor çok yüksek ihtimal PS4 ün ana menüsü sızıntılar da ve geliştirilen console list kısmında var oyunla ilgili çoğu şey sızdı.
oyun Vice City de geçiyor oynanış da sızan kısımlarda.
Aga oyun daha geliştirme aşamasındayken çalışan tarafından çekilmiş görüntüler eskiden çekmiş çünkü rokstar bu adamı attı işten intikam almak için atmış olabilir bu görselleri ama bu görseller daha oyunun başlangıç geliştirme aşamasında olan görüntüler olabilir buarada PS4 last of us 2 gibi çok güzel grafikli bir oyun geldiyse bence GTA 6 da gelir ve PS4 ede optimuze ederler çünkü ben zannetmiyorum sadece ps5 e çıkaracaklarını

NasdaQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Teknoloji Medeniyeti

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
bu arada erken aşamaya göre kötü değil güzel bu videolar eskidir yüksek ihtimalle ona rağmen güzel,yok kötüymuş oymuş buymuş zırt pırt demeyin daha erken aşama olom

Son düzenleme:

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
oynadınız GTA 5 leri RDR 2 nin başındaki kişiler yok oynadimiz oyunların kalitesini belirleyen belli bir kalitede olmasını sağlayan vizyonunu belirleyen kişi yok GTA trilogi hepimiz gördük Rockstar çok kaliteli firma evet ama o vizyonu sağlayan Dan Houser artık yok o yüzden her an her şey olabilir
aynen katılıyorum bide eskiden rockstarda mesai saatleri daha yoğundu çok eleştirildi en az çalışanlar kadar şirketin başındaki kişilerde çalışıyodu şimdi o kadar baskıda kurmuyolar rockstarın çıtayı eskisi kadar yukarı çekebilceğini sanmıyorum

Jacket

80+ Silver
Aga oyun daha geliştirme aşamasındayken çalışan tarafından çekilmiş görüntüler eskiden çekmiş çünkü rokstar bu adamı attı işten intikam almak için atmış olabilir bu görselleri ama bu görseller daha oyunun başlangıç geliştirme aşamasında olan görüntüler olabilir buarada PS4 last of us 2 gibi çok güzel grafikli bir oyun geldiyse bence GTA 6 da gelir ve PS4 ede optimuze ederler çünkü ben zannetmiyorum sadece ps5 e çıkaracaklarını
PS4'e kesin geleceği belli değil sızan görüntülerde geliştirilen cihazlarda PS4'te var sadece bunu biliyoruz zaten Xbox One serisine gelmez Residen Evil 4 Remake de sadece PS4'e geliyor bunun sebebi de PS4'ün hala çok yüksek aktif kullanıcı sayısı olmasından.
1663515167977.png

1663586708376.png
1663516708372.jpg

Son düzenleme:

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
PS4 e kesin geliyor geliştiriyorlar zaten Xbox One serisine gelmez Residen Evil 4 Remake de sadece PS4 e geliyor sebebi 120 milyon aktif kullanıcı PS5 kimde var dünya genelinde çok az sadece PS5 çıkan satış rakamlarında yerin dibini görüyor.
şey sorcam gta 6 yine los santosta mı geçcek bilgi var mı o konuda

Jacket

80+ Silver
vazgeçtim güzel değil rockstarın suyla ne alıp veremediği var fareyle yüzelim işte niye bu kadar kasıyolar spaceyle dalıp s'yle yukarı çıkmayı sadece rockstarda gördüm. neyseki çok fazla su görevi koymuyolar vinç ve araba çekme görevleri kadar sıkıcı olurdu yoksa
Konsola Özel yaptıklarından olabilir ilk konsola geliyor sonra PC ye portluyorlar.

şey sorcam gta 6 yine los santosta mı geçcek bilgi var mı o konuda
Vice City de geçecek (Miami) yani

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Daha oyunun çıkmasına birkaç sene var. Grafik konusuna takılmayın şimdilik, yeniliklere bakın.

Son düzenleme:

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Çok bildiğini sanıp yorum yapan arkadaşlara söylüyorum bu oyun içi görseller çok daha yeni ve geliştirilme aşamasında bu oyun bittiği zaman çok kaliteli bir oyun çıkacak rockstar 9 sene sonra bi gta oyunu yapıp bu şekilde mi çıkaracak sanıyorsunuz ? Merak etmeyin oyunun detayları felan iyi duruyor ayrıca 2024 de çıkacağını düşünürsek çok iyi bir oyun gelecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,172
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom