Neler Yeni

Taklitten Kapanan IG Hesabı Nasıl Acılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ali Toprak Bilen
Arkadaşlar 2 3 gün önce liltoprak isimli insta hesabım taklitten kapatıldı bunu nasıl acabilirim yardım edermisiniz aranızda acan varsa parasınıda veririm 4 yıldır kullanıyorum hesabımı içinde değerli şeyler var benim için lütfen yardım edin

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Arkadaşlar 2 3 gün önce liltoprak isimli insta hesabım taklitten kapatıldı bunu nasıl acabilirim yardım edermisiniz aranızda acan varsa parasınıda veririm 4 yıldır kullanıyorum hesabımı içinde değerli şeyler var benim için lütfen yardım edin
Tam kapandıysa geçmiş olsun ama tam kapanmadıysa yardımcı olurum. Herhangi bir instagram hesabının adını "liltoprak" ile değiştirmeye çalış bakayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ali Toprak Bilen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam kapandıysa geçmiş olsun ama tam kapanmadıysa yardımcı olurum. Herhangi bir instagram hesabının adını "liltoprak" ile değiştirmeye çalış bakayım.
Kullanıcı adı alınamıyor hocam

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ali Toprak Bilen
Thanks for contacting Instagram. Please note that this channel is only for reporting violations and/or infringements of your legal rights, such as copyright or trademark. We're unable to support other types of reports through this channel. Based on the information you provided, it doesn't seem that you're reporting a violation of your legal rights.

Bu mesaj geldi hocam

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Thanks for contacting Instagram. Please note that this channel is only for reporting violations and/or infringements of your legal rights, such as copyright or trademark. We're unable to support other types of reports through this channel. Based on the information you provided, it doesn't seem that you're reporting a violation of your legal rights.

Bu mesaj geldi hocam
Yanlış rapor etmişsin dostum. " Bana ait olan bir hesap spam veya yanlış raporlanmadan kapandı. Lütfen bana yardımcı olun. O hesap zaten benimdi. Sebepsiz yere kapandı. " şeklinde yazmayı dene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ali Toprak Bilen
Yanlış rapor etmişsin dostum. " Bana ait olan bir hesap spam veya yanlış raporlanmadan kapandı. Lütfen bana yardımcı olun. O hesap zaten benimdi. Sebepsiz yere kapandı. " şeklinde yazmayı dene.
Thanks for your message. Our team handles intellectual property issues (example: copyright, trademark), but it looks like you need help with something else. Hocam şimdide bu mesajı alıyorum yok mu bi yolu ya bunu çözmenin parasıyla yapıyorsan veriyim parasını yeterki su hesaba bi giriyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,645
Üyeler
143,202
Son üye
kayzon
Top Bottom