Neler Yeni

Taksitle iphone almak mümkün mü

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
insanların tercihinden sizene kanka sorusunu cevapla geç polemiğe gerek yok
Yani tercihinden banane zaten ben fikrimi belirtiyorum saçma bulduğumu söylüyorum bana almıyor zaten telefonu. Yani neden bu kadar batıyor birinin fikrini belirtmesi size anlamıyorum. Sana komik gelebilir gül geç ya da katılmadığını söyle. Hiçbir şeye yorum yapmayacaksam neden bu forumdayım? Sadece soru cevap olacaksa bu kadar genel bir forum değil tek bir noktaya odaklanan forumlara gidin.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
C.S.
Arkadaş asgari ücretliyim, iphone almak istiyorum demiş. Kredi çekip alabilirsin kardeşim. 36 ay ödersin. Zaten ilk yıl zorlanırsın, gelecek yıl maaşına zam gelir, kredi ödemen sabit kalacağından rahatlıkla ödersin. Ben zamanında 12'yi krediyle almıştım. Nakit alacak param da vardı ama çok uygun faizle krediye denk gelince nakit çıkmak istemedim.

Enflasyonist ortamda, bir şeye ihtiyacın varsa onu hemen bir şekilde satın almalısın. Biriktirerek olmaz, zira senin bugün 150 dolar karşılığında kenara ayıracağın para ile 5 ay sonraki 150 dolar karşılığında ayıracağın TL aynı olmayacak.

O yüzden krediyle almanda, eğer alabiliyorsan en üst düzey (15 plus,pro vs) almanda fayda var. Bir de cihazın kendini amorti etmesi için en az 7 yıl kullanman gerek. İphone değer kaybetmediği için zorlanırsan satarsın.

Ha bu dediklerim illa borçlanacağım dersen geçerli. Diğer türlü her bütçeye iş görür cihazlar var tabi

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Telefonlara direkt olarak taksit olmuyor belirli bir sınırın üzerindekilere, ancak sen kredi kartı ile aldıktan sonra bankadan taksitlendirebiliyorsun diye biliyorum. Ben ip11 alırken aldıktan sonra taksit ister misin diye bir sms geldi ve 3 taksit yapmıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hakkı BÜLBÜL
3 taksit yaptırıp asgarisini öde bir şekilde ödeniyor sonra dert etme bu ülkede bu enflasyon tek seferde ödemeye calısmak aptallık

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
Mehmet
Bazı bankaların kredi kartıyla limitin yeterliyse direkt alıp işlemi sonradan taksitlendirebiliyorsun. Tutar, taksitten kaynaklı farkı vs bankadan öğrenirsin alırsın.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
C.S.
Bazı bankaların kredi kartıyla limitin yeterliyse direkt alıp işlemi sonradan taksitlendirebiliyorsun. Tutar, taksitten kaynaklı farkı vs bankadan öğrenirsin alırsın.
Mobil işlemlerden sonradan taksit işlemi artık yapılamıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,599
Üyeler
141,862
Son üye
mysterix
Top Bottom