Neler Yeni

Tam otomatik kahve makinesi önerisi ?

R9XTX

80+
Valla fiyatı fazla buralara da 10 binden çıktım 23bin lira ömürlük olur mu , kararsız kaldım indirime giriyor mu siz kaça aldınız?
18 bine aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine philips marka kahve makinesi için kahve yağını temizlemek için kahve yağı çözücü tablet satılıyor hemen kullanmanız zaten gerekmez.

Son düzenleme:

YiğitAysul

80+ Silver
18 bine aldım.

Yine philips marka kahve makinesi için kahve yağını temizlemek için kahve yağı çözücü tablet satılıyor hemen kullanmanız zaten gerekmez.
Ne zaman aldınız fiyatı iyiymiş acaba beklesem daha düşer mi

R9XTX

80+
Ne zaman aldınız fiyatı iyiymiş acaba beklesem daha düşer mi
Emin ol fiyatı düşen nerdeyse hiçbir şey yok.Fiyatı çok nadir düşer.Hani iyi bir indirimde gelebilir ama çok muhtemel değil.Bilemezsin.Siz yine alabilirsiniz.

Siemens de iyidir ama fiyatı yüksek.Philips alınır.

Son düzenleme:

YiğitAysul

80+ Silver
Emin ol fiyatı düşen nerdeyse hiçbir şey yok.Fiyatı çok nadir düşer.Hani iyi bir indirimde gelebilir ama çok muhtemel değil.Bilemezsin.Siz yine alabilirsiniz.

Siemens de iyidir ama fiyatı yüksek.Philips alınır.
Delonghiyle arasında kaldım Siemenslere pek bakmadım onlarda güzel de daha pahalı

YiğitAysul

80+ Silver

YiğitAysul

80+ Silver
Attığınız model sadece 3-4 çeşit kahve yapıyor.
20 çeşit kahve yapan makinede zaten espresso ve sütün oranını değiştiriyor, hepsi espresso bazlı başka bi olayı yok zaten

YiğitAysul

80+ Silver
Senin attığın model sadece düz kahve yaoıyor sütlü yapmıyor.
Biliyorum ,zaten barista tipi süt ısıtma istiyorum , sütü biz koyup ısıtıyoruz

Bu tip başka önerebileceğiniz varmı , bu makina hoş güzel ama biraz uğraştırıyor anladığım kadarıyla philipsde baş tuşa al kahveni

R9XTX

80+
Biliyorum ,zaten barista tipi süt ısıtma istiyorum , sütü biz koyup ısıtıyoruz

Bu tip başka önerebileceğiniz varmı , bu makina hoş güzel ama biraz uğraştırıyor anladığım kadarıyla philipsde baş tuşa al kahveni
Bu attığın makineyi neden bu kadar istediğini anlamadım.Philips 12 çeşit yapıyor ama evet benzer kahveler yapıyor yine de çok çeşit var.Tam otomatik birde.Manuel değil.İstersen sütü kendin makineye koyup kendin kahveye ekle istersen sütlü kahve yap.Philips çok daha iyi yani.

Son düzenleme:

YiğitAysul

80+ Silver
Bu attığın makineyi neden bu kadar istediğini anlamadım.Philips 12 çeşit yapıyor ama evet benzer kahveler yapıyor yine de çok çeşit var.Tam otomatik birde.Manuel değil.İstersen sütü kendin makineye koyup kendin kahveye ekle istersen sütlü kahve yap.Philips çok daha iyi yani.
En son bunda karar verdim gibi , philips de güzel fakat fiyatı çok artmış ve delonghinin malzeme kalitesi biraz daha iyi , philips in çok özellik avantajı var ama benim için yeterli

Yigido07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
Arçeliğin expresso makinesini kullanıyorum gayet mennunum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular