Neler Yeni

Taraftarlar neden maç sonrasında aşırıya kaçıyorlar?

Merhaba arkadaşlar bugün beşiktaş-galatasaray maçı olmuş beşiktaş yenmiş ve yasak olmasına rağmen beşiktaşlı vatandaşlar araçlarıyla veya yaya olarak sokaklara dökülmüş polislere zor anlar yaşatıyorlar polisler yollarını kesdikçe başka yerden kaçıyorlar böyle davranılmak zorunda mı sevinç denilen şey böyle mi oluyor yazık gerçekten
Ayrıca önceden başımıza gelmiş bir olayı anlatayım bir gün eve giderken maç sonrası taraftarlar trafiği kitlemiş yolu kapamışlar ayrıca polis de vardı hiçbirşey yapmıyordu maalesef ve zor bir şekilde o trafikten kurtulabildik ben anlamıyorum böyle şeyleri kardeşim seviniyorsan sevin ama yerinde ve dozunda sevin aşırıya kaçma başkasının hakkını gasp etme
neden böyle davranıyorlar anlamıyorum gerçekten
sizce neden böyle davranıyor insanlar?

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
dkfxgkfb.jpgxkcf.jpgHep böyle yapıyorlar ama ne yapacaksın :)

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Gtx 1090Tİ
Merhaba arkadaşlar bugün beşiktaş-galatasaray maçı olmuş beşiktaş yenmiş ve yasak olmasına rağmen beşiktaşlı vatandaşlar araçlarıyla veya yaya olarak sokaklara dökülmüş polislere zor anlar yaşatıyorlar polisler yollarını kesdikçe başka yerden kaçıyorlar böyle davranılmaz zorunda mı sevinç denilen şey böyle mi oluyor yazık gerçekten
Ayrıca önceden başımıza gelmiş bir olayı anlatayım bir gün eve giderken maç sonrası taraftarlar trafiği kitlemiş yolu kapamışlar ayrıca polis de vardı hiçbirşey yapmıyordu maalesef ve zor bir şekilde o trafikten kurtulabildik ben anlamıyorum böyle şeyleri kardeşim seviniyorsan sevin ama yerinde ve dozunda sevin aşırıysa kaçma başkasının hakkını gasp etme
Fanboyluk

Basrii

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar bugün beşiktaş-galatasaray maçı olmuş beşiktaş yenmiş ve yasak olmasına rağmen beşiktaşlı vatandaşlar araçlarıyla veya yaya olarak sokaklara dökülmüş polislere zor anlar yaşatıyorlar polisler yollarını kesdikçe başka yerden kaçıyorlar böyle davranılmak zorunda mı sevinç denilen şey böyle mi oluyor yazık gerçekten
Ayrıca önceden başımıza gelmiş bir olayı anlatayım bir gün eve giderken maç sonrası taraftarlar trafiği kitlemiş yolu kapamışlar ayrıca polis de vardı hiçbirşey yapmıyordu maalesef ve zor bir şekilde o trafikten kurtulabildik ben anlamıyorum böyle şeyleri kardeşim seviniyorsan sevin ama yerinde ve dozunda sevin aşırıysa kaçma başkasının hakkını gasp etme
Bizim türk milleti gereksiz işleri sever bilmiyor musun?

Tre-x

80+ Silver
Ayrıca önceden başımıza gelmiş bir olayı anlatayım bir gün eve giderken maç sonrası taraftarlar trafiği kitlemiş yolu kapamışlar ayrıca polis de vardı hiçbirşey yapmıyordu maalesef ve zor bir şekilde o trafikten kurtulabildik ben anlamıyorum böyle şeyleri kardeşim seviniyorsan sevin ama yerinde ve dozunda sevin aşırıya kaçma başkasının hakkını gasp etme
fenerbahçe şampiyon olursa ülkede kaos olur bence o yüzden şampiyon olmuyor btw

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Yusuf Yılmazer
yazılıcak çok şey var , o kadar insan mağdur bu salgından dolayı , bide kurallara uymayıp toplu bir şekilde eğlendiler , maskesiz adamlar gördüm televizyondan izlerken eğlenenler arasında. Salgın boyunca bir çok insan çok zor duruma düştü ; salgından dolayı ailesini göremeyenler , işini askıya almak zorunda olanlar , bir buçuk yıldır tekrar işe başlamayı bekleyenler ( benim gibi ) , canla başla uğraşan doktorlar bu doktorlardan hayatını kaybedenler oldu , ve bu kadar insanı çok üzdüler bu gösterilerde belki de haklarına bile girdiler

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Hocam Galatasaray Beşiktaş maçı olmadı. İki takımında puanı aynıydı ancak Beşiktaş toplam sezonda daha fazla gol attığı için şampiyon oldu. Ancak haklısınız. Bizim evin yakınlarında da o dediğiniz olay yaşandı. Ki bizim ev göztepenin eski stadyumuna yürüme mesafesinde. O zaman daha fazla ses olmuştu bu gene iyi 45 dk sonra sesler kesildi. Ancak o gün 2 3 saat sürmüştü(2018)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
nüfusun büyük çoğunluğu gerçek anlamda eğitimsiz olduğu için böyle oluyor malesef
Onunla alakası yok. Eğitimli olan avrupa da Türkiye den çok daha fazla böyle olay yaşanıyor. İnsanlarda ki umursamazlıkla alakalı ve alışılmışlıkla alakalı bir şey.

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Dayı fener şampiyon olsa ülkede 15 mayıs fener şampiyon oldu bayramı ilan edilecekti. Ayrıca dediklerinde de haklısın başka zaman olsa şu yapılan kutlamalar az bile ama şuan fazla hatta hiç olmaması gerekiyor. Ama futbol gerek oynayana ,teknik heyete. Gerekse taraftara adrenalin, heyecan ve tutku aşılayan bir spor. Bizim insanımız bu coşkuyu maalesef içinde yaşayabilen bir toplum değil. Keşke olsaydı, ama emin ol Galatasaray veyahut Fenerbahçe şampiyon olsaydı yine aynı görüntüler, belki daha beterleri ortaya çıkardı.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Hocam o ne bizim burada 2 adam tabancayla Ak47 varmış gibi havaya sıkıyorlardı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR