Neler Yeni

Taraftarlar neden maç sonrasında aşırıya kaçıyorlar?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
**p seçimi kazanıp hükümet olunca keleşle cadde cadde gezip taradılar kutlamak için. Ne bekliyorsun bu halktan?

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Merhaba arkadaşlar bugün beşiktaş-galatasaray maçı olmuş beşiktaş yenmiş ve yasak olmasına rağmen beşiktaşlı vatandaşlar araçlarıyla veya yaya olarak sokaklara dökülmüş polislere zor anlar yaşatıyorlar polisler yollarını kesdikçe başka yerden kaçıyorlar böyle davranılmak zorunda mı sevinç denilen şey böyle mi oluyor yazık gerçekten
Ayrıca önceden başımıza gelmiş bir olayı anlatayım bir gün eve giderken maç sonrası taraftarlar trafiği kitlemiş yolu kapamışlar ayrıca polis de vardı hiçbirşey yapmıyordu maalesef ve zor bir şekilde o trafikten kurtulabildik ben anlamıyorum böyle şeyleri kardeşim seviniyorsan sevin ama yerinde ve dozunda sevin aşırıya kaçma başkasının hakkını gasp etme
neden böyle davranıyorlar anlamıyorum gerçekten
sizce neden böyle davranıyor insanlar?
Masum cevapları; çok sevmeleri, takımlarına bağlı olmaları ve günlük hayattan uzaklaştıran bir aktivite olması. Daha realistik cevaplar; gereksiz fanatiklik, eğitimsizlik, aile terbiyesi yetersizliği, düşünememe problemleri olabilir.

SigaraİçenFare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Muhammed Emin Okumuş
Instagram
@muhammed.okumuss
Merhaba arkadaşlar bugün beşiktaş-galatasaray maçı olmuş beşiktaş yenmiş ve yasak olmasına rağmen beşiktaşlı vatandaşlar araçlarıyla veya yaya olarak sokaklara dökülmüş polislere zor anlar yaşatıyorlar polisler yollarını kesdikçe başka yerden kaçıyorlar böyle davranılmak zorunda mı sevinç denilen şey böyle mi oluyor yazık gerçekten
Ayrıca önceden başımıza gelmiş bir olayı anlatayım bir gün eve giderken maç sonrası taraftarlar trafiği kitlemiş yolu kapamışlar ayrıca polis de vardı hiçbirşey yapmıyordu maalesef ve zor bir şekilde o trafikten kurtulabildik ben anlamıyorum böyle şeyleri kardeşim seviniyorsan sevin ama yerinde ve dozunda sevin aşırıya kaçma başkasının hakkını gasp etme
neden böyle davranıyorlar anlamıyorum gerçekten
sizce neden böyle davranıyor insanlar?
yaptıklarını doğru bulmuyorum evinin balkonuna geç alkışla ıslıkla ama bu kadar kongre vs. arasında bunun eleştirilmesini saçma

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Holiganlık ben anlamıyorum sanki parayı bizim bu holiganlar alıyor nedir yani bu küfürler bağırışmalar silahlar :D

Futbolla ilgili pek bir ilgin yok sanırım. Türkiye'de futbol namusdan önce gelir.
evet yok hocam, sanırım maçlar yanlış beşiktaş ile göztepe miydi maçlar :D
maalesef yanlış bir düşünce hocam bu düşünce sebebiyle normal işinde gücünde insanlarında başı ağrıyor onlarda çekiyorlar

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
evet yok hocam, sanırım maçlar yanlış beşiktaş ile göztepe miydi maçlar :D
maalesef yanlış bir düşünce hocam bu düşünce sebebiyle normal işinde gücünde insanlarında başı ağrıyor onlarda çekiyorlar
Ben Türkiye gerçeklerini belirttim. Benim için doğru olanlar bunlar değil ama Türkiye'de durum böyle. Takım her şeyden önce gelir. Takım için işlenen cinayetler bile var tarihte.

Top Bottom