Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Tarih Öğrencileri İçin Sicill-i Osmani Zeyli 15 Ciltlik Ansiklopedi Takım 339 TL🔥

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,906
İsim
Mehmet Aslan
Bazı ciltleri çok absürt fiyatlara satılıyor ikinci elde setleri 1000 liranın üstünde , sizin için Amazonda satışı olan bütün ciltlerini derledim şuan piyasanın çok altında fiyatlara hem indirimli hem de 4 al 3 öde kampanyası ile satılmakta, almak isteyen arkadaşlara duyurulur. Seri 19 ciltten oluşuyor kalan 4 cildi internette ikinci elden bulursunuz. Son stoklar bir daha bu fiyata sıfır bulamazsınız benden söylemesi :D Normal okuyucu arkadaşlar almasın çünkü bunlar ansiklopedi sizin okuyacağınız türden tarih kitabı değil , ilgisi olan lisans öğrencilerinin alması daha doğru olur.:peepo2:

Ciltler👇

Son düzenleme:

TChame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Polat
Teşekkür ederim.Sayenizde haberim oldu.

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
demir
set olarak satmamaları büyük saçmalık

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
snop02
Bazı ciltleri çok absürt fiyatlara satılıyor ikinci elde setleri 1000 liranın üstünde , sizin için Amazonda satışı olan bütün ciltlerini derledim şuan piyasanın çok altında fiyatlara hem indirimli hem de 4 al 3 öde kampanyası ile satılmakta, almak isteyen arkadaşlara duyurulur. Seri 19 ciltten oluşuyor kalan 2 cildi internette ikinci elden bulursunuz. Son stoklar bir daha bu fiyata sıfır bulamazsınız benden söylemesi :D Normal okuyucu arkadaşlar almasın çünkü bunlar ansiklopedi sizin okuyacağınız türden tarih kitabı değil , ilgisi olan lisans öğrencilerinin alması daha doğru olur.:peepo2:

Ciltler👇

3.sınıf a yararmı bunlar..

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,906
İsim
Mehmet Aslan
ne işe yarıyor ılerde ıse yarar dersenız alıyım
Osmanlıda yaşamış nüfuzlu sivil ve askerlerin biyografisi hocam. Al sat için alamamanızı rica ediyorum lütfen , talebi olan bir ürün değil. Bırakın arşivlemek isteyen öğrenciler alsın.

Gurkanpiro

80+ Gold
Osmanlıda yaşamış nüfuzlu sivil ve askerlerin biyografisi hocam. Al sat için alamamanızı rica ediyorum lütfen , talebi olan bir ürün değil. Bırakın arşivlemek isteyen öğrenciler alsın.
yok hocam al sata ugrasmak ıstemem bıle merak ettım sadece

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,906
İsim
Mehmet Aslan
Yanlış hatırlamıyorsam Osmanlı tarihinde yer edinmiş önemli isimleri,kişileri anlatıyor ben'de hiç okuma fırsatı bulamadım gelince bakıcam.
hocam hızlıca alın az stok var zaten yoksa al satçılar doluşacak :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok hocam al sata ugrasmak ıstemem bıle merak ettım sadece
Tarihle ilgilenmiyorsanız anlayacağınız bir ansiklopedi değil hocam.

Top Bottom