Neler Yeni

Tcl S600 Kulaklığı Satıcı İptal Etmemi İstiyor

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,713
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba arkadaşlar geçen bir indirim paylaşmıştım. N11den tcl s600 kulaklık 430liraya aldım. Perşembeden beri bekliyorum kargoya verilmedi. Satıcıya defalarca soru sordum cevap vermedi. Bugün ise cevap gelmiş. Satıcı yanlış fiyatlandırma yaptık iptal etmeniz gerekiyor yazdı. Sizce ne yapmalıyım?
Durumu n11’e yazın ss alın kanıtınız olsun.

YanCaman

80+
Etme bulma dünyası ne alaka bu konuda hocam 😂 400 liralık güzel bir indirim de yapmış olabilirler maksat müşteri çekmek uygun fiyatlı gözükmek tcl diye kimse almaz falan kafasında da olmuş olabilirler. E-ticaret böyle bir şey müşteri çekmek için her türlü sahtekarlığı yaparsın 😂 Etme bulmalık bir şey söz konusu değil yani burada hocam sonuçta parayı ödeyip sipariş vermiş :)
Yani başta kampanya yapıp sonradan vazgeçtiyse dediğin gibi o durumda yanlış. Sahtekarlık olur dediğin gibi. Bende bilemedim gerçekten ne düşündüler fiyatı girerken :)

HipsterX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Kutlu
Siz iptal etmeyin bu çirkeflik değil. Satıcı kendisi iptal edebilir, kendisi iptal etsin.

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba arkadaşlar geçen bir indirim paylaşmıştım. N11den tcl s600 kulaklık 430liraya aldım. Perşembeden beri bekliyorum kargoya verilmedi. Satıcıya defalarca soru sordum cevap vermedi. Bugün ise cevap gelmiş. Satıcı yanlış fiyatlandırma yaptık iptal etmeniz gerekiyor yazdı. Sizce ne yapmalıyım?
İptal etme aga hakkını ara sonuna kadar

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Veysel Tunç
N11 aradı şimdi. Sipariş gecikmiş kargoya düştüğü için ya benim iptal etmem gerekir ya da 7 gün içinde iptal olacakmış. Mağazada zaten tedarik edemeyeceğini söylemiş. Ondan dolayı mağazaya cezayı yaptırım falan uygulanacak büyük ihtimalle. Hatanı benden kaynaklı olmadığını söyledim bana alt demişiz 100 lira kupon tahsis ettiler. Tüketici hakem heyeti dediğim halde iptal olacağı için bir sonuç çıkmaz falan dediler. Çünkü mağaza ürünü tedarik edemiyormuş zaten. Ben de fazla uğraşmak istemiyorum. İcra kemiyetinden sonuç alsan bile uzun bir süreç olduğu için bununla uğraşmak istemiyorum. Aslında biz uğraşmadıkça bunlar daha çok tepeye çıkıyor ama cidden sınav senemde uğraşamam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,777
Üyeler
156,672
Son üye
exilefalcon
Top Bottom