Neler Yeni

Tebilon Güvenilir Midir

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Eagle serisinde ısınma sorunu var evet ama Gaming ve Aorus serisi kaliteli ürünler oluyorlar. Anakart olarak F/P anakartlarda veya ülkemizde olmayan anakartlarda Top5'e oynayan 1-2 anakart modelleri de var diye biliyorum. (Kendim gigabyte kullanıcısıyım ürünleri bana göre gerçekten kaliteli ama yazılım konularına falan gelirsek bana göre leş kalan kısmı da orası)

Tebilon güvenilirdir kankam ama 5500 + RX 6600 sistem Gencergaming'de 13.500 TL'ydi fiyatı artırılmış biraz daha beklersen daha uyguna bulabilme imkanın var. Ama almayı düşünüyorsan sadece 300 TL'ye anakartı Asrock B550 yapıp alabilirsin. 300 TL'ye değer bir yükseltme olur.
Anakartta zaten gigabyte dışı tercih etmem f/p oluyor çünkü ama ekran kartı alacaksam Msi gaming x, xfx, asus tuf rog strix, red devil, pny ve colorful gibi markalar alırım.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
slm
Anakartta zaten gigabyte dışı tercih etmem f/p oluyor çünkü ama ekran kartı alacaksam Msi gaming x, xfx, asus tuf rog strix, red devil, pny ve colorful gibi markalar alırım.
Red Devil hakkında yorum yapamam ama XFX PNY ve Colorful gibi markalardan daha sağlam bana göre. Yine de alabilseydim muhtemelen kendim de Asus tercih ederdim.

aliaarslann01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ali Arslan
Gigabyte leş zaten arkadaşım 4060ti aldı 50 fanlarda 80 dereceye çıkıyor 70 derece iyi yine. Sende sorun oldu diye firma kötülemen de doğru değil tabi sorun yaşadığını belirtmen normal.
Yazdığımı anlamadın galiba 1krşluk plastik yüzünden iadeyi reddediyorlar diyorum, soğutma bloğunun yaprakları yamuktu diyorum , firmayı kötüleme diyorsun , tamam kardeşim

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Yazdığımı anlamadın galiba 1krşluk plastik yüzünden iadeyi reddediyorlar diyorum, soğutma bloğunun yaprakları yamuktu diyorum , firmayı kötüleme diyorsun , tamam kardeşim
Sadece sen sorun yaşadın diye herkes mi sorun yaşacak? Amazondan, vatandan, gaming genden yada diğer yerlerden parça veya sistem alıp sorun yaşayanlarda var o zaman hiç bir şey almayalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Red Devil hakkında yorum yapamam ama XFX PNY ve Colorful gibi markalardan daha sağlam bana göre. Yine de alabilseydim muhtemelen kendim de Asus tercih ederdim.
Amd alırsam Red devil varsa o yoksa asus yoksa xfx. Nvidia alırsam zenginimdir zaten direkt gamingx yada asus tuf alırım :D

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
slm
Amd alırsam Red devil varsa o yoksa asus yoksa xfx. Nvidia alırsam zenginimdir zaten direkt gamingx yada asus tuf alırım :D
Bana göre de en hoş duranı Founders Edition. Ama ona da bazı kasalar yakışmıyor H9 Flow, H9 Elite gibi kasalarda çok hoş duruyor. Yurt dışından RTX 40 serisi FE alabilme ihtimalim var.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Dostum hazır sistem gelmesi sıkıntı gelse bile stok sıkıntı. Geçen hafta solis sistem 17k idi şimdi 21k. Yabancı ülkede olsan bekle de türkiyede beklemek karşımıza zam olarak geri dönüyor.
orası öyle hocam bugün aldığın şey bugün kar zaten zarar ettirmez solis güzeldi o sistemleri gördükçe bu fiyatlara bunlar pahalı geliyor insana işte parada zor kazanılıyor malum beklemek kumar ben o riski alıyorum herkes almalı diyemem işte

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
orası öyle hocam bugün aldığın şey bugün kar zaten zarar ettirmez solis güzeldi o sistemleri gördükçe bu fiyatlara bunlar pahalı geliyor insana işte parada zor kazanılıyor malum beklemek kumar ben o riski alıyorum herkes almalı diyemem işte
Hocam peki attığım sistem iyi midir?

Top Bottom