Neler Yeni

Technopat forum insanları neden çok kaba ?

yahova!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut Efe Algın
Arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır technopat forum üyesiyim. Girdiğimde bir çok şeyi bilmiyordum, öğrenmek için girmiştim. Örneğin bir Anakarta Hangi işlemci takılır ? Ekran kartı nedir ne işe yarar ? İşlemcilerin birimleri, bilgisayarın terimleri vs.
Fakat her konu açtığımda çok kaba davranıyorlardı, Mesela ''X''TL Kulaklık önerisi alacaktım, Yok o kulaklık alınır mı, O kulaklığı alan şöyledir-böyledir. Veyahut birinin ''... önerisi'' Başlığına cevap yazdığımda o cevap uygun değilse kahkaha atıyorlar, biri beğenmediyse herkes beğenmedim tuşuna basıyor, ya da eleştiriyorlar Sürekli bir toplum psikolojisi, sürekli bir eleştirme havası. Bu yüzden DonanımArşivi Foruma geçmeye karar verdim. Technopat hep böyle miydi yoksa yeni yeni mi böyle olmaya başladı ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Bu şey forumu değil mi yanlış noktalama işaretlerinden banlayan SOWKWKWOWİWJSJS

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Toplum ile alakalı biraz, sahibinden'de de mevcut böyle kişiler.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Technopatda bana beğenmedim atanlara aynı şekilde karşılık verdiğim için ceza aldım. Sonrasında bir daha girmemek üzere oradan ayrıldım. Gereksiz şeylerle uğraşmaya gerek yok. Donanım arşivi daha kaliteli bir yer.

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır technopat forum üyesiyim. Girdiğimde bir çok şeyi bilmiyordum, öğrenmek için girmiştim. Örneğin bir Anakarta Hangi işlemci takılır ? Ekran kartı nedir ne işe yarar ? İşlemcilerin birimleri, bilgisayarın terimleri vs.
Fakat her konu açtığımda çok kaba davranıyorlardı, Mesela ''X''TL Kulaklık önerisi alacaktım, Yok o kulaklık alınır mı, O kulaklığı alan şöyledir-böyledir. Veyahut birinin ''... önerisi'' Başlığına cevap yazdığımda o cevap uygun değilse kahkaha atıyorlar, biri beğenmediyse herkes beğenmedim tuşuna basıyor, ya da eleştiriyorlar Sürekli bir toplum psikolojisi, sürekli bir eleştirme havası. Bu yüzden DonanımArşivi Foruma geçmeye karar verdim. Technopat hep böyle miydi yoksa yeni yeni mi böyle olmaya başladı ?
Technopattan çok fazla sistem toplama konusu açtığım için ban yemiştim.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Aziz
Kimse bir yeri beğenmek zorunda değil. (Technopat forum üyeliğim yok.) İnsanın biraz da eğitiminden ve kalitesinden kaynaklı bir durum. Fazla takmamak gerekiyor. İsteyen, istediği yerde dolaşabilir.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,564
İsim
Hacı
Girdiğim gün perma ban yedim. O forumla işim olmaz.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
Lydranx
Kuralları katı olduğu için mizaçları biraz daha sert o forumun.

Ama Bilgi Açısından Kadroları Bizden Çok Daha İyi. Günlük Forum Kullanımı yapıyorsanız DA güzel bir forum, ancak ileri düzey teknik bilgi ve donanım açısından yeterli tecrübe konusunda DA olarak eksiğiz. İlk başlarda böyle değildik, kurulduktan sonra ilk 6 ay-1 yıl üst düzey adamlar çok fazlaydı.
Ne Yazık ki bana göre saçma olan konular yüzünden adamları permaladık ve forumda şuan yeteri kadar teknik adam kalmadı.

O konu keşke hiç yaşanmasaydı, o gün banlanan adamları gerçekten özlüyorum. Forumun Yükselmesinde ve gelişmesinde payları çoktu. Onlar gittikten sonra aile ortamından çok alelade bi foruma dönüştük.

Kısaca Eğer DA forum Teknik Düzey Açısından Yeterli Seviyeye Gelirse, Technopata Fark atar. Çünkü DA daha kullanışlı ve daha rahat bir forum. Bakalım öyle üyeler olacak mı zaman gösterecek.

Son düzenleme:

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
halil

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
forumlarla alakalı değil, bizim insanların çoğu öyle.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
C.S.
Bu şey forumu değil mi yanlış noktalama işaretlerinden banlayan SOWKWKWOWİWJSJS
İlk mesajımda noktalama işaretlerini yanlış kullandığım ve büyük - küçük harfe dikkat etmediğim için uzaklaştırma yemiş, başlığım da silinmişti. O gün bugündür girmedim. Belki 7-8 yıl olmuştur. Çok üye kaybediyorlar bu tutumları yüzünden. Tamam dümdüz , noktasız virgülsüz yazmaya banla da , virgülü yanlış kullandığım için de banlama be kardeşim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,649
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom