Neler Yeni

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Mr.White

80+ Bronze

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Sercan SAYİT
Technopat'a paranın yüzü sıcak gelmiş demek daha doğru olur. Bir çok kişi gibi Recepte tek tabanca takılı bildiğini okumaya devam eder umarım.

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Rick Baba
Kendi kanalını açar umarım

Mert

80+ Silver
Sosyal medyada neden her an dikkatli olmalıyız sorusuna cevap niteliğinde açıklamalar.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Tesla, Uber, Apple kurucularınında kovulduğunu unutmayalım. Hatta geçen hafta OpenAI krucuları da kovulmuştu, Microsoft ısrarıyla geri döndüler.

Bunun rezil olacak bir durumu yok. Recep kafası çalışmayan bir insan değil, fakat benim gibi ağzını tutma konusunda da sorun yaşayan bir insan.
Rezil olacak durumu nasıl yok. Seni evinden kovuyorlar. Boş boğazlığın yüzünden. Saydığın kovulma örnekleriyle hiç alakası bile yok bu durumun. Yazdıklarında haklı veya haksız ben orasıyla ilgilenmiyorum. Zaten burada o konuları konuşmakta yasak. Neyi desteklediği neyi savunduğu da umurumda değil.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,792
İsim
kilan embappe
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Sg rıdvan

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Siyasi görüşünüz ne olursa olsun yönetici pozisyonundaysanız insanları ayırıcı bir şey söylemeniz direkt olarak markaya bir eksi olarak döner. Marka şucu bucu diye konuşulur. Markalar olabildiğince farklı insanları memnun etmek ister. Sonucuna hiç şaşırmadım.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Ömer
Steam
1316142768

F_9aJGdXEAAQNx9
İyi olmuş

.RBO.

80+ Silver
O7 canım sıkılınca eski videolarını izliyordum ama neyse
MERHABA ARKADAŞLAR BEN RECEP BALTAŞ MERHABA BEN ALİ GÖÜNGÖR BU GÜN SİZLERELE BİRLİKTE ÇOK UYGUN BİR PC TOPLAYACAĞIZ

Çoğu kişi izlemez zaten sosyalde bile bırakacaklarını yazmış çoğu kişi :)
Bıraksalar bile hesaplarını silemeyecekler, çünkü technopat sosyal hesap silmeye izin vermeyerek resmen KVKK'yı çiğniyor. Donanım haber'de ilgili bir konu var açan kişi bir şekilde sildirtmiş ayrıca şikayetvar'daki bazı şikayetler de bununla ilgili.

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,646
İsim
misfit
Ben Recep. Ben Ali. Bugün sizlerle UEFI Windows toplayacağız. Değil mi Ali? Evet Recep bu gün gerçekten de UEFI bir windows toplayacağız. Bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor, değil mi Recep? Evet Ali bu anakartımız sahiden de yanında aparatlarıyla geliyor. Dilersen şimdi sistem testlerine geçelim Recep. Geçelim bakalım Ali. Shadow of War oynuyoruz burada bir ork var gördüğün gibi. Öyle değil mi Ali? Evet Recep orada gerçekten de bir ork var. Şimdi vuruyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,059
Üyeler
157,326
Son üye
RX-7
Top Bottom