Neler Yeni

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Kendi profilinden de bir açıklama yapmamış merak ettim açıkcası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanmıyorum hocam öyle bir şey yapacaklarını.
hocam techcnopatın bir kaç iştirakı vardır oraya geçer sorun olmaz :D bu devran hep böyledir

bugter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Burak
Technopatı kuran adam nasıl ayrılır.. anladık ateistsin saygı duyuyorum da 2 sponsor kaybettin diye işi bırakmak nedir? Açıklamaları talihsiz olmuş ama adam vatana falan ihanet etmemiş öyle bir algı yapılıyor.

RONALDINHO

80+ Silver
derin mehmet yılmaz🔥🔥
images

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Technopatı kuran adam nasıl ayrılır.. anladık ateistsin saygı duyuyorum da 2 sponsor kaybettin diye işi bırakmak nedir? Açıklamaları talihsiz olmuş ama adam vatana falan ihanet etmemiş öyle bir algı yapılıyor.

Siyasal İslam her zaman kazanır ülkemizde..

Mr.White

80+ Bronze

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,646
İsim
MehmedVII

Mr.White

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Müslüm
Markanın önemli ismi ne olursa olsun siyasete ve linç yememeye çalışması lazımdı fakat o farklı yolu seçti ve ayrılmadı KOVULDU

Besim Tibuk

80+ Gold
kovulmadı mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Müslüm
Yönetim denen bir şey var ya hani dostum oy birliğiyle kovma falan hatta Apple kurucusu Steve Jobs misali :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,119
Üyeler
157,334
Son üye
risantechno
Top Bottom