Neler Yeni

Techolay sosyalden banlandım

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
demir
1723125782428.png

1723125825831.png

CVaRy

80+
A Timeout Occurred Yazınca Kafada Dönen Şarkı Ve Edit :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu Bilerek Yazdım Asıl Eğlencesi de Bu. SMS Onay Sitesi Vurmaktan Artık Alışkanlık Oldu. SMS Onay Sitesi Vurup WhatsApp Üzerinden iletişime Geçiyordum Müşteri Gibi Tabi O Esnada Çok Eğleniyorum :D

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Mehmet emre börekçi
A Timeout Occurred Yazınca Kafada Dönen Şarkı Ve Edit :D

Bunu Bilerek Yazdım Asıl Eğlencesi de Bu. SMS Onay Sitesi Vurmaktan Artık Alışkanlık Oldu. SMS Onay Sitesi Vurup WhatsApp Üzerinden iletişime Geçiyordum Müşteri Gibi Tabi O Esnada Çok Eğleniyorum :D
Bomba gibisin :D :D

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Ahmet
Öncelikle Herkese Selamlar Donanım Arşivi Üyeleri. Uzun Süredir Techolay foruma DDoS Saldırılarında Bulunuyorum. Kendisini Siber Güvenlik Uzmanı Olarak Tanıtıyor Ama *ptal Enesin Tek Yaptığı CloudFlare Üzerinden Güvenlik Duvarı Açmak.

istesem 24 Saatten Fazla Sitenizi Açtırmam Yazık Olur Forumunuza :D Ama Son Dönemlerde Bu Kadar Boş Vaktim Yok Her Türlü Saldırı Methodu Var Bizde.

Vay Efendim IP`ye Saldırmışım da Gelen istekler Sayesinde (IP) DDoS Atanın Kim Olduğunu Öğrenmişte Hahaha DDoS Attığımı Ben Kendim Söyledim Onun Dışında Senin Feriştahın Gelse Perde Arkasındakini Bulamazdı.

islam Düşmanı Recep Baltaş`ın Forumunu Vuruyorum. Dinimize Hakaret Ettiği Sürece Vurmaya Devam Edeceğim. Sizin Gibi Din Düşmanlarının Peygambere Hakaret Eden Cahillerin Sanal Alemde Yeri Yoktur.
İMPARATOR

CVaRy

80+
Son düzenleme:

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
mustafa can
Bilgisayara Ne Zamandan Beri DDoS Atılıyor?

Technopat Sitesine de Saldırmıştım Konu Açmışlar Hemen;

yesilpat çok yavas çalışıyor şuan hocam gerçeten siz atıyorsanız başınız belaya girmezmi

CVaRy

80+
Arkadaşlar Biriniz Techolay Forumu Checkleyebilir Mi? Siteden Sanırım IP Ban Yedim Ama Statik IP Kullanmıyorum. Anlamadım.

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
mustafa can
Arkadaşlar Biriniz Techolay Forumi Checkleyebilir Mi? Siteden Sanırım IP Ban Yedim Ama Statik IP Kullanmıyorum. Anlamadım.
girmiyor bende patlamış gene heralde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,937
Üyeler
151,638
Son üye
AK117_AK
Top Bottom