Neler Yeni

Teknik servise verilen anakart hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,108
İsim
a l p e r
Anakartın işlemci pinler kırık diye evin yanındaki 1 ay önce açılan teknik servise verdim. (Gigabyte h610m-h) 1 hafta bekledim 1 hafta içinde beni 1 kere aramışlar bende açmamışım. Dün gittim noldu anakart diye "biz seni kaç kez aradık kanka nerdesin" diye "görmedim" falan dedim.

Anakart tamam dedi işlemcinle ramleri getir deneyelim dedi. İyi dedim tamam gittim getirdim. Akşam bakıp haber veriyim dedi. Saat 9 gibi yazdım whatsapptan tamam mı anakart diye işim çıktı yarın bakıcam dedi. Biraz da genç birisi tekinsiz gibi. Sizce parçalarıma bir şey yapmış ya da yapıyor olabilir mi? Ya da ben mi çok paranoyak oldum?

1. taktik, akşam iş çıkışı gidip anakartı sorduktan sonra denemedim daha falan diye cevap verirse anakart tamir parasını ödeyerek tamam ver benim parçaları demek var.

2. taktik öğlen whatsapptan yazıp tamir olduysa kardeşimi yollamak var almaya. O da bu işlerden pek anlamaz adam parçaları kötüsüyle falan değişmiş halde verirse ayvayı yeriz

Gigabyte H610M-h
i3 12100F
8x2 16 GB Corsair ram

Ekler

• 27F39D46-67CC-463A-AC62-8757A7041480.jpeg
    27F39D46-67CC-463A-AC62-8757A7041480.jpeg
    96.5 KB · Hit: 34
Son düzenleme:

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Burak
Kartın kendi servisine sordunuz mu oraya vermeden önce

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Burak
Fazla ücret çıkarırlar diye sormadım. 3-5 tane pin kırık o kadar.
ya bazen kendi servisi o çakma teknik servislerden az fiyat veriyor, benim laptopn ekran paneli bozulmuştu tamamen değişmesi gerekiyordu senin götürdüğün şekildeki yerlere sordum önce 4.5k fiyat çıkarttılar sonra kvkya götürdüm(kendi servisi) 2.7k ya hallettiler kullanılan parçaların da orijinal olduğundan eminin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,108
İsim
a l p e r
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya bazen kendi servisi o çakma teknik servislerden az fiyat veriyor, benim laptopn ekran paneli bozulmuştu tamamen değişmesi gerekiyordu senin götürdüğün şekildeki yerlere sordum önce 4.5k fiyat çıkarttılar sonra kvkya götürdüm(kendi servisi) 2.7k ya hallettiler kullanılan parçaların da orijinal olduğundan eminin
Doğrudur da dedim ya hani pin düzeltme işlemi diye şey yapmadım veriyim yan tarafa 1 günde halledeler alırım dedim. Ortalama 4000 liralık malzeme bıraktım bilmediğim yere. Tedirginim biraz
Mesaj otomatik birleştirildi:

@brkdrmn7 Kanka adamın telefon numarası bende var. İnstagramdan bu numaranın kayıtlı olduğu hesabı bulabilir miyim? Bişey falan yaparlarsa direkt polise veriyim.

Son düzenleme:

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Burak
@brkdrmn7 Kanka adamın telefon numarası bende var. İnstagramdan bu numaranın kayıtlı olduğu hesabı bulabilir miyim? Bişey falan yaparlarsa direkt polise veriyim.
kanka panellerden falan bulursun da yasadışı şeyleri öneremem kusura bakma

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,108
İsim
a l p e r
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka panellerden falan bulursun da yasadışı şeyleri öneremem kusura bakma
Yasadışı değil ya. İnstagramın kendi özelliği var ya rehberdeki kişileri instagramda gösteriyor. Ondan bahsediyorum

Top Bottom