Neler Yeni

tekrar stoklara gelirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
arda birlik
donanım arşivinin 5299 tl ye topladığı bilgisayarı alıcaktım parayı denkleştirememiştim şimdi denkleştirdiğimde iste stoklarda yok diyor sizce tekrar stoklara gelirmi gelirse ne zaman gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
ibrahim coskun
Instagram
https://www.instagram.com/ibrahimm_coskunn/
Twitter
coskun_jpg
donanım arşivinin 5299 tl ye topladığı bilgisayarı alıcaktım parayı denkleştirememiştim şimdi denkleştirdiğimde iste stoklarda yok diyor sizce tekrar stoklara gelirmi gelirse ne zaman gelir
zor gibi konuya abdullah abinin bakması lazım

By_league

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Murat Çakmak
Cok kısa zamanda tükendi ama belli olmaz gelebilir ins buda 3000 TL ye monitör li PC gibi olmaz onada gelecek demistiler piyasadan kalkti

Mehmet Akif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Akif İnandı
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Jhosh Özer
Ardacim bak benden sana tavsiye hazir sistemleri alma kendin topla ? yardim etmemi istersen yazabilirsin daha ucuza toplariz

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
arda birlik

ÖmerF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ömer Faruk
Corona dan dolayı üretim yavaşladı üretilse bile dolar arttığı için biraz daha yüksek fiyat olacaktır ama şuan gelmesi zor

Top Bottom