Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefon ekranı gitti

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emir Hicabi Cındık
Darbe vesayre olmadıysa girer
Sabahı bekleyip sorun dev ediyor mu diye sabahı bekleyip bakmak istedim ve beyaz leke yok bozulma hatası yok. Sorun ısınma diye tahmin ediyorum garntiye vermek lazım mı

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Knk hep giderse kötü olur. Telefonu direk yollasam olur mu bide ben garanti işlerini pek bilmiyorum dikkat etmen gereken bir şey var mı?
şöyle ki garanti kapsamında olması lazım
telefonu "desteklediği oyunları oynarken" ısınıp kapanıyorsa bu ürünün sorunudur ve parça değişimi yapmaları lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emir Hicabi Cındık
şöyle ki garanti kapsamında olması lazım
telefonu "desteklediği oyunları oynarken" ısınıp kapanıyorsa bu ürünün sorunudur ve parça değişimi yapmaları lazım
Desteklenen oyunları nasıl öğrenebilirim

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Desteklenen oyunları nasıl öğrenebilirim
eğer ki telefonunun sürümü bir oyunu destekliyorsa (örn mobil fortnite çoğu telefonda desteklenmiyor)
o telefonun o oyunu açması lazım
ne zaman aldığına bağlı telefon 2 haftalık ise ısınıp kapanması sorunlu olduğuna işaret
fakat 2 hafta deli gibi kullandıysan orası ayrı :D
desteklenen oyunlar değil de sistemin açabilidği oyunlarda senin iyi bir performans alman gerekli
alamıyorsan sorunlu bir cihaz

Techno08

80+ Gold
Pek bu konuları bilmiyorum kullanıcı hatası falan diyorlar ya her halde bunda böyle bir şey olur mu hal ederler mi

Eğer cihaza su kaçmamışsa ve düşürmemişseniz kullanıcı hatası diyeceklerini sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emir Hicabi Cındık
eğer ki telefonunun sürümü bir oyunu destekliyorsa (örn mobil fortnite çoğu telefonda desteklenmiyor)
o telefonun o oyunu açması lazım
ne zaman aldığına bağlı telefon 2 haftalık ise ısınıp kapanması sorunlu olduğuna işaret
fakat 2 hafta deli gibi kullandıysan orası ayrı :D
desteklenen oyunlar değil de sistemin açabilidği oyunlarda senin iyi bir performans alman gerekli
alamıyorsan sorunlu bir cihaz
Telefonu mart 2020 de aldım ve bu sorun yoktu ilk kez dün oldu oynadığım oyunda desteklenen bir oyundu

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emir Hicabi Cındık
Eğer cihaza su kaçmamışsa ve düşürmemişseniz kullanıcı hatası diyeceklerini sanmıyorum.
İki durumda gerçekleşmedi ama 1 ay önce telefon yere düştü ve sol üst kösenin kenar kısmında dışardan anlaşılmayan bir iz oldu bunu dahilinde değildir di mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefon ısınıp kapandı mı yoksa oyundan mı attı?
Siyah ekran verdi

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
İki durumda gerçekleşmedi ama 1 ay önce telefon yere düştü ve sol üst kösenin kenar kısmında dışardan anlaşılmayan bir iz oldu bunu dahilinde değildir di mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyah ekran verdi
garantiye grimesi lazım

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Doğukan
Telefon : Redmi Note 8 Pro
Oyun oynuyordum birden ekran gitti bende telefonu biraz bıraktım ve kendine geldi ama ekranın sol altında beyaz bir leke var. Şuan bir sorun yok ama tekrar olur diye korkuyorum ve ne yapmalıyım sorun ne lütfen acil yardım edin. 2020 mart ayında aldım.
pro modelinde işlemciden kaynaklı ısınma sorunu var diye biliyorum ısındığından dolayı olmuş olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,208
Üyeler
157,915
Son üye
mahmutmertgucer
Top Bottom