Neler Yeni

Telefon için kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Tarık Emir
Bütçe
750
Gündelik kullanım için uzun süre sarjı gidecek iyi bir bluetooth kulaklık arıyorum.
Bütçe 750 lira özellikle tavsiye edicekleriniz varsa 900 a kadar çıkabilirim.
Şarkı dinlemek
Kütüphanede ders videosu dinlerken kullanmak gibi şeylerde kullanacağım ses kalitesi iyi ve sarjının uzun süre gitmesi yeterli.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,534
İsim
Emre siyah
üstü iyisi tabii ki olucaktır ama qcy t 13 kullanıyorum şarjı uzun gidiyor ses kalitesi de gayet iyi bassları tizleeri gayet hoş yükse bütçede pek bi önerim yok.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan

NightWish2434

80+ Silver
Gündelik kullanım için uzun süre sarjı gidecek iyi bir bluetooth kulaklık arıyorum.
Bütçe 750 lira özellikle tavsiye edicekleriniz varsa 900 a kadar çıkabilirim.
Şarkı dinlemek
Kütüphanede ders videosu dinlerken kullanmak gibi şeylerde kullanacağım ses kalitesi iyi ve sarjının uzun süre gitmesi yeterli.
üstü iyisi tabii ki olucaktır ama qcy t 13 kullanıyorum şarjı uzun gidiyor ses kalitesi de gayet iyi bassları tizleeri gayet hoş yükse bütçede pek bi önerim yok.
T13 ten kat kat daha iyi olan yine QCY markasının HT05 melobuds anc'yi önerebilirim. Bassları yerinde orta seste yerinde tizler bir tık önde ama güzel orta sesi engellemiyor. Ayriyeten kulakta 6 saat felan kutuyla birlikte de 30 saate kadar kullanıldığını biliyorum ve deneyimlerime göre sonuçlar gayet doğru. Ancsi güzel. Mikrofon kalitesi (6 mikrofonlu) harika. Ve sürekli indirime giren bir model. Normalde piyasası 700₺. Hiç indiirm olmasa bile (reklam değildir) n11 den satın alırsan kuponla 100₺ indirim alabilirsin. İnan bana çok araştırdım bu fiyata alacaktım bende fiyat aralığında rakibi yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Tarık Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
T13 ten kat kat daha iyi olan yine QCY markasının HT05 melobuds anc'yi önerebilirim. Bassları yerinde orta seste yerinde tizler bir tık önde ama güzel orta sesi engellemiyor. Ayriyeten kulakta 6 saat felan kutuyla birlikte de 30 saate kadar kullanıldığını biliyorum ve deneyimlerime göre sonuçlar gayet doğru. Ancsi güzel. Mikrofon kalitesi (6 mikrofonlu) harika. Ve sürekli indirime giren bir model. Normalde piyasası 700₺. Hiç indiirm olmasa bile (reklam değildir) n11 den satın alırsan kuponla 100₺ indirim alabilirsin. İnan bana çok araştırdım bu fiyata alacaktım bende fiyat aralığında rakibi yok.
Bir üst mesajında olan linkteki kulaklıktan bahsediyorsun galiba

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
Altta hocamın attığı anketler daha mantıklı t13 modeli kulak içinde uzun kullanımda ağrı yapıyor

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
bilmiyorum maks 1-2 saat kullanıyorum za
Alalı 1 sene oldu bazı durumlarda 4sn gibi süreler kopma oluyor ses gelmiyor telden mi kaynaklı çok bilmiyorum ama 1 hafta önce anker q10i kulak üstü kulaklık modeline geçtim ve ses kopması yaşamadım belkide t13 ile alakalı

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,534
İsim
Emre siyah
Alalı 1 sene oldu bazı durumlarda 4sn gibi süreler kopma oluyor ses gelmiyor telden mi kaynaklı çok bilmiyorum ama 1 hafta önce anker q10i kulak üstü kulaklık modeline geçtim ve ses kopması yaşamadım belkide t13 ile alakalı
1 sene sonrasında sıkıntı yaşıyanlar olmuş onu ben de duymuştum ses kısılması kopma gibi bozulunca değiştircem hocam zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Tarık Emir
100tl indirim kuponunu nasıl alıcam bilgi verir misiniz?

Farway

80+ Silver
QCY HT05

NightWish2434

80+ Silver
Bir üst mesajında olan linkteki kulaklıktan bahsediyorsun galiba
Evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2023-09-05-00-30-04-378_com.dmall.mfandroid.png

Burayı (kupon ve uçuç puan) kontrol et illlaki vardır. Yoksada indirim kovala sürekli düşüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2023-09-05-00-31-48-869_com.android.chrome.png

Fiyatı zirve yapmış gördüğün gibi. Düşer. Ytd

Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Tarık Emir
Top Bottom