Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefonu sallayınca ses geliyor

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Daha bugün Galaxy S21 FE aldım, eve gelince kurulum falan yaparken fark ettim ki telefonu sallayınca içinde sanki bir şeyler çalkalanıyor, çıngır çıngır ses geliyor. Çok fazla bir ses değil ama az da değil. Orta düzeyde. Normal bir şey mi, endişelenmeli miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha bugün Galaxy S21 FE aldım, eve gelince kurulum falan yaparken fark ettim ki telefonu sallayınca içinde sanki bir şeyler çalkalanıyor, çıngır çıngır ses geliyor. Çok fazla bir ses değil ama az da değil. Orta düzeyde. Normal bir şey mi, endişelenmeli miyim?
Tamam, sorunu çözdüm. Bizzat Samsung'un destek sayfasından okuduğuma göre telefondaki Optik Kamera özelliğindenmiş. Endişelenecek bir şey yokmuş.

Son düzenleme:

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,274
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam, sorunu çözdüm. Bizzat Samsung'un destek sayfasından okuduğuma göre telefondaki Optik Kamera özelliğindenmiş. Endişelenecek bir şey yokmuş.
Eski konu baya ama teşekkür ederim bayadır bakıyorum benim telde aynı dediğin gibi baktım kameradanmış

MythPhantom

80+ Bronze
S20 de de ayni

Top Bottom