Neler Yeni

telefonum şarj olmuyorrr

NightWish2434

80+ Silver
xiaomi redmi note 10 pro m var . hızlı şarj aleti olmasına rağmen yavaş şarj ediyor önceden hızlı şarj oluyor yazardı şimdi sadece şarj oluyor yazıo ve çok yavaş şarj oluyor çözümü nedir
Şarj yuvasına üfle yada kürdanla bastırmadan hafif dışarı doğru it kirleri. Kablonun type a olan ucunun adaptöre tam oturduğundan emin ol. Priz değiştir.

bedirrhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
bedirhan köşger
Şarj yuvasına üfle yada kürdanla bastırmadan hafif dışarı doğru it kirleri. Kablonun type a olan ucunun adaptöre tam oturduğundan emin ol. Priz değiştir.
böyle hata aldım daha öncede birkac kez aldım

Ekler

• Screenshot_2023-10-30-10-53-18-297_com.miui.home.png
    Screenshot_2023-10-30-10-53-18-297_com.miui.home.png
    61.2 KB · Hit: 20

NightWish2434

80+ Silver
böyle hata aldım daha öncede birkac kez aldım
Tamam bunun çıkmasının sebebi ya prizden yeterli güç gelmiyor (düşük olasılık) yada USB type a ucu adaptöre tam oturmamış. Bu ikisini kontrol et birde uzatma kablosu kullanıyorsan çıkar öyle dene.

bedirrhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
bedirhan köşger
Tamam bunun çıkmasının sebebi ya prizden yeterli güç gelmiyor (düşük olasılık) yada USB type a ucu adaptöre tam oturmamış. Bu ikisini kontrol et birde uzatma kablosu kullanıyorsan çıkar öyle dene.
priz koskoca pc monitörü çalıştırıyor prizde sıkıntı olacağını sanmıyorum başka prizdede denedim aynı durum yine type a ucu ya dasoket bozulmuştur benim tahminimce

Top Bottom