Neler Yeni

Yardım Telefonum suya düştü

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Eren Çamok
Herkese iyi forumlar

S21 FE cihazım suya düştü şu anda çalışır vaziyette ama şarj oluyor mu bilmiyorum şuanda deneme şansım yok. Telefonu vatandan aldım ve kasko yaptırmıştım ama 1 yıl mı 2 yıl mı bilmiyorum eğer 2 yıl ise hasarı kasko karşılar mı?

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Herkese iyi forumlar

S21 FE cihazım suya düştü şu anda çalışır vaziyette ama şarj oluyor mu bilmiyorum şuanda deneme şansım yok. Telefonu vatandan aldım ve kasko yaptırmıştım ama 1 yıl mı 2 yıl mı bilmiyorum eğer 2 yıl ise hasarı kasko karşılar mı?
Telefonu kapat ve sıcak bir ortama koy. Aşırı olmasın. Sorun olmaz.

Gurkanpiro

80+ Gold
Herkese iyi forumlar

kasko sanırım yarısını karsılıyor

Gloxy

80+ Bronze
Herkese iyi forumlar

telefonu kapatıp beklet eğer ciddi su almadıysa buharlaşınca geçer

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Ömer
Tuzlu suya mı düştü yoksa tatlı su mu? Ne kadar süre kaldı suda? Şarja takmanı önermem direkt olarak pirince yatırabilirsin bir gece boyunca.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,515
İsim
ismail
ip68 sertifikası vardı sanki onun.bir şey olmaz denize düşürmediysen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Eren Çamok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tuzlu suya mı düştü yoksa tatlı su mu? Ne kadar süre kaldı suda? Şarja takmanı önermem direkt olarak pirince yatırabilirsin bir gece boyunca.
Tuzlu suya düştü hocam bi 5-6 saniye kaldı suda

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Ömer
Tuzlu suya düştü hocam bi 5-6 saniye kaldı suda
O biraz sıkıntı şu an telefon açık ve kullanıyor musun eğer kullanıyorsan kapat pirince yatır direkt marketten falan al içine koy bir gece bırak içerisinde. Hatta geç bile olmuş olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Eren Çamok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ip68 sertifikası vardı sanki onun.bir şey olmaz denize düşürmediysen.
Denize düştü hocam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

O biraz sıkıntı şu an telefon açık ve kullanıyor musun eğer kullanıyorsan kapat pirince yatır direkt marketten falan al içine koy bir gece bırak içerisinde. Hatta geç bile olmuş olabilir.
Kapalı şuanda hocam geç kaldım onun farkındayım şuandan itibaren işe yaramaz yüksek ihtimalle

Starlex

80+ Silver
Herkese iyi forumlar

Pirinçe yatır, kaskoya bağlı

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Ömer
Denize düştü hocam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kapalı şuanda hocam geç kaldım onun farkındayım şuandan itibaren işe yaramaz yüksek ihtimalle
Kapalı derken sen mi kapattın yoksa kendiliğinden mi gitti. Yine de şansını denemeni öneririm eğer sen kapattıysan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Eren Çamok
Kapalı derken sen mi kapattın yoksa kendiliğinden mi gitti. Yine de şansını denemeni öneririm eğer sen kapattıysan.
Yok hocam sudan çıkardıktan sonra güneş olan bir yere koydum yarım saat bekledikten sonra kullandım ve kendim kapattım

Top Bottom