Neler Yeni

Telekom cayma bedeli ödemeden internet hizmetini kapattıran var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Donanımci
Kanka bu konuda benim yaşadığım olay şöyle oldu. Ben altı ay interneti dondurdum ve o altı ay sonra internetin tahattüt süresi doldu ve kapattırmıştım sene 2010 du.
İşte bende tahut devam ediyor kanka sorun o ve cidden fena rakamlar ödüyorum ve hizmet 0 ya hangi internet sağlayıcı tavsiyen?

meker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mehmet eker
Kanka ben 2 yılı aşkındır TürkNet kullanıyorum ve altyapına göre internetin geldiğine şahidim. Sözleşme yok, bel bağlamıyosun bence şu an en iyisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Donanımci
Kanka ben 2 yılı aşkındır TürkNet kullanıyorum ve altyapına göre internetin geldiğine şahidim. Sözleşme yok, bel bağlamıyosun bence şu an en iyisi.
Anladım kanka bende iptal olursa geçicem tahut olmaması çok iyi binada fiber var ama daireye çekmek sıkıntı ya

meker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mehmet eker
Anladım kanka bende iptal olursa geçicem tahut olmaması çok iyi binada fiber var ama daireye çekmek sıkıntı ya
Anladım kanka ama binadan daireye çekmek konusu hakkında bilgim yok sana yalan yanlış bilgi vermek istemem forumda bi arkadaşımız yazar elbet, yazmazsa bi araştır derim ben.

Bleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Memduh Doğuhan Kurada
o konuma internet altyapısını ulaştıramıyorsa cayma bedelini ödemeden iptal ettirebilirsin tabi bunu telekoma anlatmak lazım uğraşmalısın dostum

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Donanımci
o konuma internet altyapısını ulaştıramıyorsa cayma bedelini ödemeden iptal ettirebilirsin tabi bunu telekoma anlatmak lazım uğraşmalısın dostum
Uğraşıyorum şikayet ettim hemen geldi bugun birisi adrese bakalım cevaplarına göre yazıcam onalara tekrar savascam sonuna kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
engin

burda tek sorunlarıda problemleri çözülmüyor eve hat değerlerine gelen olunca fatura yansıtıyorlar bulunduğun çevrede kendi alt yapısı var kesinlekle kullanılabilir teknik destek olayını nasıl durumda şuan bilmiyorum bende 8 ay sorunsuz kullandım ama sonra kopmalar başalayınca ttnet dönüş yapmak zorunda kaldım

Top Bottom