Neler Yeni

🔥İndirim Temu Alınabilecek En Avantajlı Ürünler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

truefacts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
AHMET YILDIRIM
Reklam Amaçlı Paylaşım / Referal
Arkadaşlar temu'dan çıkamıyorum bir çok ürünü satın aldım ancak gönderecekler mi bilmiyorum :D
Araştırdığım kadarıyla güvenilir ve inanılmaz ucuz, şu an için kargo ücreti yok.
Uygun gördüğüm genele hitap edebilecek bazı ürünleri sizlerle paylaşmak istedim bir çoğu tükenebilir çok daha fazlası mevcut.
Sizlerde avantajlı yüksek indirimleri ürünleri paylaşırsanız güncel olarak satın almak isterim.

Referanslı Bağlantı:
3000 TL Kupon kullanmak için yeni üyelik linki: https://temu.to/m/uqt1fiwzq44 ( Bu kupon sistemi siz sepete ürün ekledikçe indirim uyguluyor. Sadece bağlantıdan yeni üyelik oluşturmanız yeterli. )
%30 İndirim İçin Kod: act509550 ( Bu kod yeni kullanıcılar için 1 saat boyunca geçerli. )

Minimum sipariş tutarı: 480 TL
Daha önce hesap oluşturduysanız yukarıdaki kupon ve indirim kodunu kullanamıyorsunuz.
%30 indirim kodunu kullanmak için yeni üye olmalı ve 1 saat içinde siparişinizi oluşturmanız gerekiyor.

150 Euro Sınır
Bildiğiniz üzere bireysel olarak 150 euro ve aylık 5 adet ürün sınırı var temu kur farkını hesaplayarak 5200 TL üzerine tek siparişte çıkmaya imkan vermiyor ancak aile bireylerinizin üzerine sipariş verecekseniz de adresi farklı girmenizi tavsiye ederim çünkü gümrükte takılıyor defalarca yaşadım bu durumu ve uğraştım defalarca gümrüğe gitmek ve ikna etmek zorunda kaldım.

5 Adet Sınırı Hakkında
Henüz hiçbir ürünüm teslim edilmedi kargoya verildi beklemedeyim araştırdığım kadarıyla temu tüm ürünleri tek bir paket içerisinde kargoluyor böylelikle tek bir kargo içerisinde birden fazla ürün oluyor yine de deneme amaçlı az adetli ürünler tercih edebilirsiniz ben şu an 13 adet ürün aldım tek seferde.

Alınabilecek Bazı Ürünler
1 Çift Çorap - 9 TL
Paslanmaz Termos Seti - 159 TL
Siyah Slim T-Shirt - 51 TL
100 Watt Hızlı 3'lü Şarj Kablosu - 54.20 TL
Saç Sakal Traş Makinesi - 73.53 TL
Şapka - 76.19 TL
2 Adet Gözlük - 96.98 TL
Mikrofiber Bez - 26 TL
Şarj Edilebilir Led Ampül - 76.48 TL
100 Adet Çöp Torbası - 67.90 TL
Cam Küre Güneş Sistemi Anahtarlıkları Hediye Seti - 17.68 TL ( TR'de Muadillerine bakabilirsiniz bu kadar fark olmaz )
Çift Taraflı Bant ( Ürün resmi çok ikonik. ) - 36.78 TL
Ayakkabı Çekeceği - 10.57 TL
Mini Usb Led - 6.97.TL
1000 Adet Kulak Pamuğu - 38.89 TL

Son düzenleme:

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Draq123
Çar çöp satılan bi sitemi bu temu adam gibi bişe yokmu

truefacts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
AHMET YILDIRIM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektronik ürünlerde avantajlı bir şey göremedim ve bazı ürünler (tişörtler,ayakkabılar) oldukça pahalı. Geneli çer çöp diyebiliriz ev için ufak tefek şeyler almayı tercih ettim ben.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,872
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar temu'dan çıkamıyorum bir çok ürünü satın aldım ancak gönderecekler mi bilmiyorum :D
Araştırdığım kadarıyla güvenilir ve inanılmaz ucuz, şu an için kargo ücreti yok.
Uygun gördüğüm genele hitap edebilecek bazı ürünleri sizlerle paylaşmak istedim bir çoğu tükenebilir çok daha fazlası mevcut.
Sizlerde avantajlı yüksek indirimleri ürünleri paylaşırsanız güncel olarak satın almak isterim.

Referanslı Bağlantı:
3000 TL Kupon kullanmak için yeni üyelik linki: https://temu.to/m/uqt1fiwzq44 ( Bu kupon sistemi siz sepete ürün ekledikçe indirim uyguluyor. Sadece bağlantıdan yeni üyelik oluşturmanız yeterli. )
%30 İndirim İçin Kod: act509550 ( Bu kod yeni kullanıcılar için 1 saat boyunca geçerli. )

Minimum sipariş tutarı: 480 TL
Daha önce hesap oluşturduysanız yukarıdaki kupon ve indirim kodunu kullanamıyorsunuz.
%30 indirim kodunu kullanmak için yeni üye olmalı ve 1 saat içinde siparişinizi oluşturmanız gerekiyor.

150 Euro Sınır
Bildiğiniz üzere bireysel olarak 150 euro ve aylık 5 adet ürün sınırı var temu kur farkını hesaplayarak 5200 TL üzerine tek siparişte çıkmaya imkan vermiyor ancak aile bireylerinizin üzerine sipariş verecekseniz de adresi farklı girmenizi tavsiye ederim çünkü gümrükte takılıyor defalarca yaşadım bu durumu ve uğraştım defalarca gümrüğe gitmek ve ikna etmek zorunda kaldım.

5 Adet Sınırı Hakkında
Henüz hiçbir ürünüm teslim edilmedi kargoya verildi beklemedeyim araştırdığım kadarıyla temu tüm ürünleri tek bir paket içerisinde kargoluyor böylelikle tek bir kargo içerisinde birden fazla ürün oluyor yine de deneme amaçlı az adetli ürünler tercih edebilirsiniz ben şu an 13 adet ürün aldım tek seferde.

Alınabilecek Bazı Ürünler
1 Çift Çorap - 9 TL
Paslanmaz Termos Seti - 159 TL
Siyah Slim T-Shirt - 51 TL
100 Watt Hızlı 3'lü Şarj Kablosu - 54.20 TL
Saç Sakal Traş Makinesi - 73.53 TL
Şapka - 76.19 TL
2 Adet Gözlük - 96.98 TL
Mikrofiber Bez - 26 TL
Şarj Edilebilir Led Ampül - 76.48 TL
100 Adet Çöp Torbası - 67.90 TL
Cam Küre Güneş Sistemi Anahtarlıkları Hediye Seti - 17.68 TL ( TR'de Muadillerine bakabilirsiniz bu kadar fark olmaz )
Çift Taraflı Bant ( Ürün resmi çok ikonik. ) - 36.78 TL
Ayakkabı Çekeceği - 10.57 TL
Mini Usb Led - 6.97.TL
1000 Adet Kulak Pamuğu - 38.89 TL
bunlarda vergi olayı nasıl oluyor ? Sepete ekliyorum direk indirimli fiyatı gözüküyor ekstra vergi parası eklenmiyor.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

EMREKKE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
EMRE ÖZDEMİR
Temuyu ilk defa duyuyorum bu indirimler diğer platformlar gibi senede bir olan indirimlermi yoksa normal fiyatlarmı ona göre acele edeceğim almakta.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom