Neler Yeni

The Crew Motorfest Standart Edition alacağım. Paket Farkları neler?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,045
İsim
MehmedVII
Ama çok oynamak istiyorum. Tahmini bir zaman varmı? ):
18'inde Steam'de çıkış yapacak belki çıkışa özel olabilir onun dışında kesinlikle Mayıs ortası veya sonunda Epic'te indirin olur. Mega indirimler diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
18'inde Steam'de çıkış yapacak belki çıkışa özel olabilir onun dışında kesinlikle Mayıs ortası veya sonunda Epic'te indirin olur. Mega indirimler diye
Valla iyi olur. Evdekilere aldırrım doğum günü hediyesai diye bedavaya gelir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,045
İsim
MehmedVII
Valla iyi olur. Evdekilere aldırrım doğum günü hediyesai diye bedavaya gelir.
Sen yine de sakın bu fiyata alma. Başkasına bile aldıracak olsan alma. Yazık günah o kadar para mı verilir %50 indirime giriyor sürekli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu siteden fiyat geçmişine bakabilirsin ama az da olsa yerel fiyatlandırma var fakat indirim oranı tüm dünyada aynı oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
Sen yine de sakın bu fiyata alma. Başkasına bile aldıracak olsan alma. Yazık günah o kadar para mı verilir %50 indirime giriyor sürekli

Bu siteden fiyat geçmişine bakabilirsin ama az da olsa yerel fiyatlandırma var fakat indirim oranı tüm dünyada aynı oluyor.
knk türkçe dil desteği hakkında bilgin va mı peki Tr altyazı var mı? Yama yapılamıyor diye biliyorum. Tr de güzel oluyor. İngilizce pek anlamıyorum.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,045
İsim
MehmedVII
knk türkçe dil desteği hakkında bilgin va mı peki Tr altyazı var mı? Yama yapılamıyor diye biliyorum. Tr de güzel oluyor. İngilizce pek anlamıyorum.
Ben full GeForce NOW ile oynadığımdan yama hakkında bilgim yok ama Türkçe dil desteği yok. İhtiyacın pek yok ya 2. oyunun hikayesi ne bilmiyorum bile

Kerem_58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kerem büyükbaş
Önceki oyun The Crew 2'yi 95 saat civarı standart sürümde oynadım. Önceki oyunda mesela gold paket ile dodge challenger veriliyorsa oyun içinde de pek kolay olmasa da para biriktirip alabiliyorsun. Bir de Motorpass veriyordu gold edition onu da Crew Coin(CC) biriktirip alabiliyordun ama motorfest çıkınca motorpass kalktı.

Ama motorfest gold edition iyi bence. 1 yıl boyunca sürekli bedava araba alacaksın. Ayda 2 tane araba. Eğer deluxe ile standart arasında kaldıysan 2 araç için d

Önceki oyun The Crew 2'yi 95 saat civarı standart sürümde oynadım. Önceki oyunda mesela gold paket ile dodge challenger veriliyorsa oyun içinde de pek kolay olmasa da para biriktirip alabiliyorsun. Bir de Motorpass veriyordu gold edition onu da Crew Coin(CC) biriktirip alabiliyordun ama motorfest çıkınca motorpass kalktı.

Ama motorfest gold edition iyi bence. 1 yıl boyunca sürekli bedava araba alacaksın. Ayda 2 tane araba. Eğer deluxe ile standart arasında kaldıysan 2 araç için değme

Ama motorfest gold edition iyi bence. 1 yıl boyunca sürekli bedava araba alacaksın. Ayda 2 tane araba. Eğer deluxe ile standart arasında kaldıysan 2 araç için değmez
the crew 2 epic gameste indirimde standart paket 100 special paket 140 gold editionda 200 TL motor sürmek için alacağım hangi paket daha mantıklı sence

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,045
İsim
MehmedVII
the crew 2 epic gameste indirimde standart paket 100 special paket 140 gold editionda 200 TL motor sürmek için alacağım hangi paket daha mantıklı sence
Normal sürüm daha mantıklı çünkü diğer sürümler mantıklı kılan en önemli şey Motorpass ve The Crew Motorfest çıkınca Motorpass (PUBG royale pass gibi bir şey bu arada) kalktı. Alacaksan standart al

Top Bottom