Neler Yeni

The Elder Scrools V Skyrim Anniversary Edition alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fırat Elyelken
Merhaba daha önce hiç skyrim oynamadım oyuna çok ön yargılıydım ama şu anda oynamak istiyorum. Epic fiyatına girdiğimde 87 lira ama Anniversary fiyatı 180 lira. Sizce eski bir oyuna böyle bir para değer mi? Anniversary versiyonunda çok fazla içerik var mı? Anniversary versiyonunu mu yoksa special editionu mu almalı mıyım? Teşekkür ederim

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Merhaba daha önce hiç skyrim oynamadım oyuna çok ön yargılıydım ama şu anda oynamak istiyorum. Epic fiyatına girdiğimde 87 lira ama Anniversary fiyatı 180 lira. Sizce eski bir oyuna böyle bir para değer mi? Anniversary versiyonunda çok fazla içerik var mı? Anniversary versiyonunu mu yoksa special editionu mu almalı mıyım? Teşekkür ederim
Special yeterli, mekaniklerin eski olmasıyla bir problem yasamazsan efsanevi bir oyun.

Bruextian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Kemal
SE'de iyileştirilmiş grafik ve üç DLC var. AE'de SE + CC eklentileri var. SE alıp mod'lamanız daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Mekaniklerin bi önceki nesil oyunlardan kalmış olmasını kafaya takmazsan mis gibi oyun. Oynatır kendini özellike türü seviyorsan gayet alınabilir.

Top Bottom