Neler Yeni

The Last of Us Part III 3 sizce çıkacak mı?

Ben de üçüncüyü bitiriyorum da....
Abby kısımları yaşama sevincimi söndürüyor. Aşırı sıkıcı. Şuan Abby ile oyunu bitirsem TLOU2 Platin kupa alıyorum ama aşırı sıkıcı yaw.
BEnde kascam yakın zamanada platin kupa ama bence abby ile yonamak sıkıcı falan ama aksiyon kısmında abbby bin basar

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Ben de üçüncüyü bitiriyorum da....
Abby kısımları yaşama sevincimi söndürüyor. Aşırı sıkıcı. Şuan Abby ile oyunu bitirsem TLOU2 Platin kupa alıyorum ama aşırı sıkıcı yaw.
Telefonda olduğum için spoiler atamıyorum özür dilerim.
Ben de abby kısımlarını oynamıyorum abby kısmı gelince PS4 spider mani açıp ikinci defa bitirip tekrar last of us 2 ye geçeceğim abbye karşı öfkem hala sönmedi
Bu arada şuan 3.cuyu zorda oynuyorum ama loot olayı hala çok kolay her tarafa bakınarak gidiyorum ama her şeyim full önüme geleni alamıyorum full diye

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Ora efsane zaten ama ne yoku gökdelen var hastane var ratking in olduğu yer var tommy nin snip inden kaçtıkları yer var SPOİLER VAR
Ulan spoiler açamıyorum fak
Evet oralar güzel güzelde ben sana şu kadar söyleyeyim Abby'e o kadar kin duymuştum ki abby ile oynarken hiç bir şekilde loot yapmamıştım geliştirme malzemeleri görüyordum almıyordum hatta SPOİLER OLACAK BAKMAYIN

bir tane zombi bossu vardı onu zar zor baya bir uğraşarak kesmiştim silah mermisi falan yoktu.

Ulan spoiler açamıyorum fak
Evet oralar güzel güzelde ben sana şu kadar söyleyeyim Abby'e o kadar kin duymuştum ki abby ile oynarken hiç bir şekilde loot yapmamıştım geliştirme malzemeleri görüyordum almıyordum hatta SPOİLER OLACAK BAKMAYIN

bir tane zombi bossu vardı onu zar zor baya bir uğraşarak kesmiştim silah mermisi falan yoktu.
Zombi bosssu ahahaha hastanedeki diyorsan o baya zor ben alev makinadınon tüm mermilerini harcamıştım ama çok epik di o radı

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,497
Üyeler
140,508
Son üye