Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Thermalright 3lü argb fan tanesi 200tl 🔥🔥🔥

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Volkan
Haydaaaa 😄 iptal et dicem de para iadesi ne kadar sürer bilemem
yok ya 100 tl için uğraştığıma deymez one blade aldım normalde de alacağımda her harcamam ekran kartıı bütçemi düşürüyor eskisi gibi pc ye para savurmayı sevmiyorum araba alacağım diye :D

mert1337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mert Çiçek
Cc560 kasam var içinde gelen fanları kullanıyorum. Onlar kaç rpm bilen var mı? İnternette bulamadım.
Bende de cc560 var fanları çok dandirik ya. Egzos fanı vefat etti (dönmüyor), gittim motor yağı falan aldım damlatırım diye fan kelebeği çıkmıyor yerinden yapıştırmışlar bildiğin. Arkasındaki etiketi söküyorum full plastik, 1 tane açık yeri yok. Fan alıyorum diyorum da anakartda da giriş yok düzgün. PSU'ya molexle fanları birbirine bağlamak lazım herhalde. Dediğin gibi kasanın fanları da internette yok galiba almak istedim de bir ara. N'apcaz bu fanları sen söyle. 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AliMert37 Bu arada anakartın ne senin?

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Ali Mert Okuducu
Bende de cc560 var fanları çok dandirik ya. Egzos fanı vefat etti (dönmüyor), gittim motor yağı falan aldım damlatırım diye fan kelebeği çıkmıyor yerinden yapıştırmışlar bildiğin. Arkasındaki etiketi söküyorum full plastik, 1 tane açık yeri yok. Fan alıyorum diyorum da anakartda da giriş yok düzgün. PSU'ya molexle fanları birbirine bağlamak lazım herhalde. Dediğin gibi kasanın fanları da internette yok galiba almak istedim de bir ara. N'apcaz bu fanları sen söyle. 😀

AsRock B550m hdv hocam

Benimde kule tipinde iki radyatör var birisi vefat etti😄 ondan almıştım bı tane. Bu fiyatı görünce de 3 tane daha alayım dedim. Takacak yer bol zaten takarız bı yerlere

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Birol Olcaytürkan

mert1337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mert Çiçek
AsRock B550m hdv hocam

Benimde kule tipinde iki radyatör var birisi vefat etti😄 ondan almıştım bı tane. Bu fiyatı görünce de 3 tane daha alayım dedim. Takacak yer bol zaten takarız bı yerlere
@AliMert37 CPU Fan ile birlikte 3 tane fan girişi yok mu o anakartta?

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Ali Mert Okuducu
@AliMert37 CPU Fan ile birlikte 3 tane fan girişi yok mu o anakartta?
Aynen hocam 3 fan girişi var ama Aliexpressten argb kontrolcü almıştım. Aldıktan sonraki gün kule tipi soğutucunun fanı bozuldu. Ama bildiğim kadarıyla zincirleme yapiliyor bu fanda da. Kasa fanları da öyle baglamistim ben.

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Mert Uysal
fan cok iyi degilmiş sesli . 20 dba üstü rahatsız edici
1723206774745.png

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Ali Mert Okuducu
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Arman
Bu fanlar ne yazık ki biraz gürültülü ve düşük rpm de kullanmak gerekiyor. Bunun yenilenmiş modeli Thermalright TL-S12 var fakat hala ülkemize gelmedi. Aslında s12 modelinin fiyatıda gayet uygun fakat ülkemize gelmediğinden sadece amazon yurtdısı ile satılıyor ve ithalat ücreti yüzünden fiyatı çıkıyor. Ben ithalat ücreti dahil 1000 tl ye almıştım 2 farklı model ve 2 farklı rengi var ister led şeritli ister kanatlardan rgb. 3 lü paketi satın aldım corsair 4000d ile kullanıyorum gayet memnunum. Hem led şerit aydınlatma daha hoş duruyor sesi yok denecek kadar az. Sanırım bu c serisini bitirmeden s serisini ülkeye getirmeyecekler gibi.
https://www.thermalright.com/product/tl-s12w/

Ekler

• d7f0e008-e665-4ef8-b6c4-7d3c08276012.jpg
    d7f0e008-e665-4ef8-b6c4-7d3c08276012.jpg
    261.6 KB · Hit: 17
Son düzenleme:

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Volkan

biraz rotora doğru dipten bastır çıkması lazım genelde arkası kapalı olanlar öyle oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Arman
fan cok iyi degilmiş sesli . 20 dba üstü rahatsız edici
Alıntıyı görüntüle

Product Description​

TL-S12W SPECIFICATION:
Dimension:L120 mm x W120 mm x H25 mm
Rated Speed:1500 RPM±10% (MAX)
Noise Level:23.2 dBA (MAX)
Air Pressure:1.31 mm H2O (MAX)
Ampere:0.15A
Connector:4 PIN PWM
ARGB Connector:3 PIN 5V
Bearing Type:S-FDB Bearing

İyileştirilmiş versiyonu bekleyin çok daha iyi

Son düzenleme:

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Mert Uysal
Sürekli en yüksek hızda çalışıyorsa PC sıcaklığı yüksektir. Pcnin isinmasindansa sesli çalışması daha iyi bence
kule tipi sogutucuda kasa icine bol hava gerektigi icin sabit rpm daha cok cfm degerli fanlar daha dogru oluyor
örnegin suan kullandıgım fanlar 14.7 dba ses ile 50 cfm veriyor

Top Bottom