Neler Yeni

🔥İndirim Thermalright Pearless Assasins ve Phantom Spirit 1699 TL

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Benim gibi ryzen 7600 ve vb. İşlemciyi stock fanla 95 90 derece kullanan varmi ? Gurultu haricinde bir sorun olur mu ?

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
ibrahim
Benim gibi ryzen 7600 ve vb. İşlemciyi stock fanla 95 90 derece kullanan varmi ? Gurultu haricinde bir sorun olur mu ?
işlemci ömrünü amd çok sorun etmez desede uzun kullanım olacaksa kule tipi almak iyidir sıcaklık her zaman ürünlerin ömrünü kısaltır
Mesaj otomatik birleştirildi:

7600 modeli 95 dereceye kadar dayanırım demiş. limitlere ne kadar yakın kalırsan ömür acısından o kadar sıkıntı oluyor. anakart arızası artıyor. stok fan anakarta sıcak havayı direk yayma görevi yapıyor. anakartın arıza potansiyelide daha fazla oluyor

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
işlemci ömrünü amd çok sorun etmez desede uzun kullanım olacaksa kule tipi almak iyidir sıcaklık her zaman ürünlerin ömrünü kısaltır
Mesaj otomatik birleştirildi:

7600 modeli 95 dereceye kadar dayanırım demiş. limitlere ne kadar yakın kalırsan ömür acısından o kadar sıkıntı oluyor. anakart arızası artıyor. stok fan anakarta sıcak havayı direk yayma görevi yapıyor. anakartın arıza potansiyelide daha fazla oluyor
evet hocam ses rahatsız ediyor ama stok fanın minik olan görüntüsüde hoşuma gitmiyor değil bundan önce hep cooler master kule tipi evo 212 tarzı soğutucuları hiç eksik etmezdim. anakarttan cpu temp'i 90a limitledim direk 90da calısıyor serberst bırakırsam 95de oluyor rahatlıkla

tabi bu oyun oynarken vs veya biraz iş yapılırsa anında ulaşıyor max temp'e

curve yapma şansımda yok a620 aldım :)

Nufrit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Uğur
LE720 kullansan çok daha iyi olurdu o giriş seviyesi ürünü çok iyidir deepcool neredeyse tüm sıvı soğutmalarını denedim
Elimdeki sıvı soğutucu aslında bir arkadaşın aldığı hazır sistemde geldi bana neredeyse ücretsize patladı diyebilirim. Kendisi farklı bir soğutmayla devam etti bana bunu vermiş oldu.
LE720 şu anda bütçemi aşar gibi belki temmuz ağustosa doğruu alırım diyeceğim de o zamanlar da fiyatlar nerelere gelir kim bilir :D
sıvı soğutma sevdalıları linçlemeye gelmezse iyidir :D
aman hocam ağzınızdan yel alsın XD

Elimdeki sıvı soğutucu aslında bir arkadaşın aldığı hazır sistemde geldi bana neredeyse ücretsize patladı diyebilirim. Kendisi farklı bir soğutmayla devam etti bana bunu vermiş oldu.
LE720 şu anda bütçemi aşar gibi belki temmuz ağustosa doğruu alırım diyeceğim de o zamanlar da fiyatlar nerelere gelir kim bilir :D

aman hocam ağzınızdan yel alsın XD

bunun konusunu açmıştım dün çok tatlı fiyat ve ürün ihtiyacı olan değerlendirebilir fiyat değişmemiş

Oceanut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Serhat Gültekin
Arkadaşlar konudan alakasız olabilir ama sormak istiyorum, kusuruma bakmayın. Thermalright Phantom Spirit 120 SE ürününü alacağım gibi gözüküyor fakat biraz daha bütçe çıkabilirim. Acaba ''Deep cool LE500-MARRS vs Thermalright Phantom Spirit 120 SE'' karşılaştırmasında hangisi daha iyi soğutma sonucunu verir?

Nufrit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Uğur
Arkadaşlar konudan alakasız olabilir ama sormak istiyorum, kusuruma bakmayın. Thermalright Phantom Spirit 120 SE ürününü alacağım gibi gözüküyor fakat biraz daha bütçe çıkabilirim. Acaba ''Deep cool LE500-MARRS vs Thermalright Phantom Spirit 120 SE'' karşılaştırmasında hangisi daha iyi soğutma sonucunu verir?
Hocam işlemcinizi bilmiyorum ama ben R7 5800X3D ile deepcoolun bahsettiğiniz ürününü kullanıyorum ve maalesef istediğim performansı vermiyor. Pull configde bile neredeyse 82 dereceleri rahat gösteriyor oyun yükünde ve hiç hoş değil. Phantom Spirit aldım bekliyorum gelince karşılaştırmasını yapacağım.

Top Bottom