Neler Yeni

Tiratlar Mobil Uygulama

Merhaba arkadaslar,

kendim de tiyatro ile ilgilendigim ve egitim aldigim icin, bu alanda egitim alan arkadaslar icin bir uygulama olusturdum.
Bir cok tiyatro egitimi alan arkadaslar, uygun bir tirat bulmakta zorlaniyorlar. Bu uygulamanin amaci, tüm tiyatro tiratlarini bir uygulama icerisinde toplamak ve her zaman, her yerde elimizin altinda olmasini saglamak. Icerik olarak daha cok eksik var, ama sürekli güncellemeye calisiyorum.

Uygulama ücretsiz olarak Google Play'den indirilebilir:

Indiren arkadaslarin pozitif veya negatif olarak her türlü düsünce ve fikirlerini duymak isterim :)

Konu yanlis yere acildiysa, özür dilerim. Uygulama, tiyatro ile ilgili oldugundan, buraya acmayi dogru buldum.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Elinize sağlık, güzel düşünmüşsünüz fakat reklam olarak geçebilir belki bu yüzden konu kapanabilir. Kullanacağımı sanmam fakat destek olmak amacıyla indirdim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinize sağlık, güzel düşünmüşsünüz fakat reklam olarak geçebilir belki bu yüzden konu kapanabilir. Kullanacağımı sanmam fakat destek olmak amacıyla indirdim.
Tesekkür ederim, yine de indirdiyseniz, fikirlerinizi duymak isterim :)

Kesinlikle reklam olarak düsünerek eklemedim. Zaten hicbir sekilde reklam icerikli bir uygulama degil. Reklam yok, para da kazanmiyorum bundan. Sadece böyle bir uygulama bulamadim daha önce ve tüm tiyatroyla ilgillenen arkadaslarada yararli olacagini düsünerek olusturdum.

Konu iceriginde bir sıkıntı varsa, simdiden özür dilerim. Söyledigim gibi, reklam amacli düsünmemistim :)

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Tesekkür ederim, yine de indirdiyseniz, fikirlerinizi duymak isterim :)

Kesinlikle reklam olarak düsünerek eklemedim. Zaten hicbir sekilde reklam icerikli bir uygulama degil. Reklam yok, para da kazanmiyorum bundan. Sadece böyle bir uygulama bulamadim daha önce ve tüm tiyatroyla ilgillenen arkadaslarada yararli olacagini düsünerek olusturdum.

Konu iceriginde bir sıkıntı varsa, simdiden özür dilerim. Söyledigim gibi, reklam amacli düsünmemistim :)
Özen gösterilmiş bir uygulama olmuş. Yazarlardan ayrıca bahsedilmesi güzel olmuş bence. Favorilere ekleme güzel bir eklenti olmuş. Yorumlar için iletişim sekmesi ve not defteri de güzel olmuş bence. Sadece arka plan resmi yazıları okurken biraz göze batıyor daha sade bir arka plan seçilebilirdi. Bence 10 üzerinden 8.5 puanı hak ediyor. Arka plandan ve arşivin biraz az olmasından dolayı puan kırdım. Elinize sağlık.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Özen gösterilmiş bir uygulama olmuş. Yazarlardan ayrıca bahsedilmesi güzel olmuş bence. Favorilere ekleme güzel bir eklenti olmuş. Yorumlar için iletişim sekmesi ve not defteri de güzel olmuş bence. Sadece arka plan resmi yazıları okurken biraz göze batıyor daha sade bir arka plan seçilebilirdi. Bence 10 üzerinden 8.5 puanı hak ediyor. Arka plandan ve arşivin biraz az olmasından dolayı puan kırdım. Elinize sağlık.
Cok tesekkür ederim :)
Arka plani tekrar gözden gecirecegim ve icerigi sürekli güncellemeye calisiyorum zaten :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,519
Üyeler
138,375
Son üye
Taret_Gaming
Top Bottom