Neler Yeni

Öneri Tkl klavye istiyorum

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Doğukan
Discord
cr4ck#2046
Aldım ve kullanıyorum, bence aşırı rahat hatta kullandığım en iyi membran klavyelerden diyebilirim. Zaten ucuza tkl membran bulmak imkansız gibi bir şey. Eğer mekanik klavye istiyorsan ucuz yollu outemu alma bence, biraz daha para biriktirip daha iyi bir şey al. Arkadaşların önerdiği redragon klavye hakkında bir bilgim yok. Motospeed, rampage markalı mekanik klavye kullanıp bozulan ben ve arkadaşlarımdan biliyorum. Tercih size kalmış.

Son düzenleme:

Az biraz sakin

80+ Bronze
Aldım ve kullanıyorum, bence aşırı rahat hatta kullandığım en iyi membran klavyelerden diyebilirim. Zaten ucuza tkl bulmak imkansız gibi bir şey. Eğer mekanik klavye istiyorsan ucuz yollu outemu alma bence, biraz daha para biriktirip daha iyi bir şey al. Arkadaşların önerdiği redragon klavye hakkında bir bilgim yok. Motospeed, rampage markalı mekanik klavye kullanıp bozulan ben ve arkadaşlarımdan biliyorum. Tercih size kalmış.
ses durumu nasıl klavyenin sessiz mi?

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
ustalar bu nasıl peki k552'ye göre ? en azından daha ucuzmuş alınır mı? ? hem red hem mavisi varmış sesten dolayı red düsünürüm gibi. fakat bütçe sorunum yok kalite daha önemli diyebilirim yani yinede k552 diyorsanız onu kovalarım

@nightwish2434 @Ata Şen @Carl-S @keremyildiz

Ben bu modelin red switch olanını kullanıyorum 2 sene falan oldu. Öncelikle klavye red switch bile olsa çok fazla ses çıkartıyor. 2. olarak aldıktan ortalama 6-7 ay sonra a ve d tuşları saçmalamaya başlamıştı bastığımda çalışmıyordu vs. 1-2 hafta içerisinde kendi kendine düzeldi nasıl oldu bende anlamadım. Şuan yazdığım klavye bu model bu arada :D Kısacası eğer bütçen varsa çok daha iyi modeller tercih edebilirsin. Ben yakın zamanda değiştireceğim daha üst seviye ve sessiz bir klavye almayı düşünüyorum.

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Ben bu modelin red switch olanını kullanıyorum 2 sene falan oldu. Öncelikle klavye red switch bile olsa çok fazla ses çıkartıyor. 2. olarak aldıktan ortalama 6-7 ay sonra a ve d tuşları saçmalamaya başlamıştı bastığımda çalışmıyordu vs. 1-2 hafta içerisinde kendi kendine düzeldi nasıl oldu bende anlamadım. Şuan yazdığım klavye bu model bu arada :D Kısacası eğer bütçen varsa çok daha iyi modeller tercih edebilirsin. Ben yakın zamanda değiştireceğim daha üst seviye ve sessiz bir klavye almayı düşünüyorum.
hocam yorumunuz için tşk ederim piyasa bakıyormusunuz bilmiyorum fakat TKL olarak nerdeyse klavye yok yani bulamıyorsunuz fiyatını filan geçin ürün yok toplasan 5-6 tane klavye ya var ya yok. ben tkl istiyorum ama mini klavye olsun istemiyorum çünkü F tuşlarını aktif olarak kullanıyorum varsa öneriniz atın yinede bakayım bana tam olarak bu formatta klavye lazım TKL %80 olarak geçer.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
hocam yorumunuz için tşk ederim piyasa bakıyormusunuz bilmiyorum fakat TKL olarak nerdeyse klavye yok yani bulamıyorsunuz fiyatını filan geçin ürün yok toplasan 5-6 tane klavye ya var ya yok. ben tkl istiyorum ama mini klavye olsun istemiyorum çünkü F tuşlarını aktif olarak kullanıyorum varsa öneriniz atın yinede bakayım bana tam olarak bu formatta klavye lazım TKL %80 olarak geçer.
Şahsen ben steelseries apex 3 tkl alacağım veya şu attığım modeli alacağım

Shaco

80+ Bronze
ustalar bu nasıl peki k552'ye göre ? en azından daha ucuzmuş alınır mı? ? hem red hem mavisi varmış sesten dolayı red düsünürüm gibi. fakat bütçe sorunum yok kalite daha önemli diyebilirim yani yinede k552 diyorsanız onu kovalarım

@nightwish2434 @Ata Şen @Carl-S @keremyildiz

Fikir vermesi açısından söylüyorum. Ogre modeliyle 3.seneye gireceğim.O zaman 180 lira gibi bir fiyata almıştım ve idare etsin şimdilik yeter diye düşünüyordum ama bozamadım klavyeyi arkadaş.Yeri geldi sıvı döküldü yeri geldi kedilerim yere düşürdü hatta rage geçirip yumrukladığım bile oldu ama bozulmuyor.Daha sonra renginden sıkılıp pudding key caps alıp taktım sadece.Şuan beyaz tuş siyah kasa olarak kullanıyorum.Benim kullandığım tam boy klavye TKL değil ama malzeme kalitesi aynıdır muhtemelen. TKL olarak amazondan alınan Durgod Taurus K320 TKL klavyeler vardı onu önerebilirim ikinci el kısmına göz at istersen.RGB aydınlatma var mı yok mu emin değilim sadece. Arada gözüme çarpan bir ürün görürsem atarım linkini.

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871

Hurly

80+
Dahası