Neler Yeni

TKL Klavye + Mouse set seçimi

KN0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaancan İncirkuş
Şuan klavye olarak Logitech K380(Yazılım için) ve Royal Kludge RK61(Oyun için) kullanıyorum mouse olarakta bludfire vertical mouse ve Glorious Model o wireless kullanıyorum.
2 Klavyemi ve Glorious mouse'umu satıp tek bir tkl klavye ve siyah bir gaming mouse'a geçmeyi düşünüyorum. Bir kaç tane ikili buldum bunlardan hangisini almamı önerirsiniz ve sizin önereceğiniz bir şey var mı?

1.Logitech G413 SE TKL+ Logitech G305
2.Razer Blackwidow V3 Tenkeyless + Razer Deathadder V2 x Hyperspeed
3.Steelseries Apex 3 Tkl + Steelseries Rival 3 Wireless

KN0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaancan İncirkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fare için gaming gecesini bekleyin pugio 2 wireless 1300 TL ye düşmüştü. Bu attıklarınızdan çok daha kaliteli. Klavye için de dierya öneriyorlar gaming için. Ben daha fazla para verip kemove aldım beyaz. Dierya linki şu: https://www.amazon.com.tr/DK61E-60-Klavyesi-Anahtarı-Aydınlatmalı-Programlanabilir/dp/B07W4JKP1H/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1JOTQBEWXC9PG&keywords=Dierya+DK61&qid=1686645964&s=videogames&sprefix=dierya+dk6,videogames,164&sr=1-2&th=1
Şuan RK61 kullanıyorum ve çok bileğimi ağrıtıyor uzun kullanımda o yüzden K380e geçtim bu seferde 2 klavye kullanmak yoruyor o yüzden yüksek klavye almak istemiyorum bilek destekli veya alçak bir klavye bakıyorum

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Şuan klavye olarak Logitech K380(Yazılım için) ve Royal Kludge RK61(Oyun için) kullanıyorum mouse olarakta bludfire vertical mouse ve Glorious Model o wireless kullanıyorum.
2 Klavyemi ve Glorious mouse'umu satıp tek bir tkl klavye ve siyah bir gaming mouse'a geçmeyi düşünüyorum. Bir kaç tane ikili buldum bunlardan hangisini almamı önerirsiniz ve sizin önereceğiniz bir şey var mı?

toplam butce ne kadar

Blondeboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer
Şuan RK61 kullanıyorum ve çok bileğimi ağrıtıyor uzun kullanımda o yüzden K380e geçtim bu seferde 2 klavye kullanmak yoruyor o yüzden yüksek klavye almak istemiyorum bilek destekli veya alçak bir klavye bakıyorum
Hocam bilek desteği ekstra satılmıyor mu bende almayı düşünüyorum ama

KN0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaancan İncirkuş

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer

1. set bence en iyisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. set bence en iyisi
pardon 3

1. set bence en iyisi

pardon 3
ama apex 3 bildiğim kadarıyla mekanik değil

KN0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaancan İncirkuş
1. set bence en iyisi

pardon 3

ama apex 3 bildiğim kadarıyla mekanik değil
Tasarım olarak G413'ü daha çok beğendim ama diğerleride fena değil

En İyi Cevap
3
Elimde CM CK 721 var temiz istersen özelden yaz

sncnalhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Alihan Şencan
Steelseries apex 3 tkl membran klavye bu arada ben kendim kullanıyorum. Mekanik klavyelerin çıkardığı sesleri gram sevmediğim için aldım ama 1400 lira edecek bir klavye değil bence. Mouse olarak da yanına rival 600 almak kötü o mouse'u da kullandım baya kötüydü. Şuan ajazz aj199 kullanıyorum oyun oynarken bu pençe tutuşu mu ne o şekil tutuyorum. Gayet iyi bir mouse daha üzmedi, öneririm. Apex 3 tkl yi de biraz ucuza bulursan almanı öneririm yoksa bu paraya alınmaz bence.

KN0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaancan İncirkuş
Steelseries apex 3 tkl membran klavye bu arada ben kendim kullanıyorum. Mekanik klavyelerin çıkardığı sesleri gram sevmediğim için aldım ama 1400 lira edecek bir klavye değil bence. Mouse olarak da yanına rival 600 almak kötü o mouse'u da kullandım baya kötüydü. Şuan ajazz aj199 kullanıyorum oyun oynarken bu pençe tutuşu mu ne o şekil tutuyorum. Gayet iyi bir mouse daha üzmedi, öneririm. Apex 3 tkl yi de biraz ucuza bulursan almanı öneririm yoksa bu paraya alınmaz bence.
Apex 3ü tasarım olarak sevdim fakat özellik olarak diğer iki klavyeye daha yakınım hatta istediğim aklımdaki g413

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,732
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom