Neler Yeni

TM27DQI veya vg27aqml1a

draqla

80+
twisted çok hızlı olmadığı kesin de tufu bilmiyorum, rog 270hz fast ips kullandım çok seriydi
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim alacağımda fazla yok, memnun muydun glow haricinde
2. el mi alıyorsun?
Glow harici görüş açısı dar biraz . Monitörün tam ortasından bakmayınca görüntü kararıyor.
Başka bir problem yoktu 10 gün kadar kullandım. Karanlıkta film izlerken tahammül edemedim o yüzden iade ettim.

Clarissa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed Çakır
2. el mi alıyorsun?
Glow harici görüş açısı dar biraz . Monitörün tam ortasından bakmayınca görüntü kararıyor.
Başka bir problem yoktu 10 gün kadar kullandım. Karanlıkta film izlerken tahammül edemedim o yüzden iade ettim.
Görüş açısı ipslerde yüksek oluyor genelde sizinki glowdan mı öyleydi acaba
Film izlemediğim için şanslıyım ki glow pek sorun olmuyor

2. el mi alıyorsun?
evet 2. el alacağım test etme açısından baya iyi oluyor

draqla

80+
Görüş açısı ipslerde yüksek oluyor genelde sizinki glowdan mı öyleydi acaba
Film izlemediğim için şanslıyım ki glow pek sorun olmuyor

evet 2. el alacağım test etme açısından baya iyi oluyor
Şuan AOC daha ucuz bir monitör kullanıyorum ama iki problem de yok. Deneyebiliyorsan al gitsin tabi garantisi de devam etmesi önemli. O monitör yeni çıktı zaten garanti bitmiş olma ihtimali yok da başka bakarsan diye diyorum.

Ama sırf denemek için 2. el alıyorum diyorsan alma. Git sıfır al 14 gün hakkın var koşulsuz şartsız.

Clarissa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed Çakır
Şuan AOC daha ucuz bir monitör kullanıyorum ama iki problem de yok. Deneyebiliyorsan al gitsin tabi garantisi de devam etmesi önemli. O monitör yeni çıktı zaten garanti bitmiş olma ihtimali yok da başka bakarsan diye diyorum.

Ama sırf denemek için 2. el alıyorum diyorsan alma. Git sıfır al 14 gün hakkın var koşulsuz şartsız.
denemek derken test etmek, netten alırsam ölü pixel çıkar iade derken uzun bir süreç olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,379
Üyeler
154,567
Son üye
Worrx
Top Bottom