Neler Yeni

Yardım TN panel ışık sızması normalmi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Az ya da çok çoğu monitörde olan bir durum. Hatta normal. Bence aşırı olmadığı sürece bir sorun değil bu durum. Kullanıma engel veya monitör için zararlı bir şey de değil. Fotoğraf çektiğinizde normalde gördüğünüzden daha çok gözükür muhtemelen fotoğrafta. Sizi normal kullanımda rahatsız etmiyorsa sorun değil.

Americano

80+ Bronze
Her monitörde ışık sızması oluyor. Bunun miktarı önemlidir.
Sizde de normal duruyor ama galiba siz kafaya takmışsınız.
Ama alalı 1 sene olmuş monitörü.
Yani öyle kullanın bence. Odanın ışığını kapatıp karanlıkta film izlemiyorsanız çok farketmezsiniz.
Ama dediğim gibi bunu satıp yeni alacağınız monitörde de olabilir.
Benim acer laptopta da vardı biraz.
Kafaya takmıştım.
Amazon Amerikadan aldığım için 1 ay değişim hakkım vardı. Bende değişim istemiştim.
Gelen modelde de diğeri kadar olmasa da vardı. Bende kabullendim ve hiç sorun yaşamadım.
anladım hocam normal yani her monitörde var yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az ya da çok çoğu monitörde olan bir durum. Hatta normal. Bence aşırı olmadığı sürece bir sorun değil bu durum. Kullanıma engel veya monitör için zararlı bir şey de değil. Fotoğraf çektiğinizde normalde gördüğünüzden daha çok gözükür muhtemelen fotoğrafta. Sizi normal kullanımda rahatsız etmiyorsa sorun değil.
fotoğraf yanıltıyor biraz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her monitörde ışık sızması oluyor. Bunun miktarı önemlidir.
Sizde de normal duruyor ama galiba siz kafaya takmışsınız.
Ama alalı 1 sene olmuş monitörü.
Yani öyle kullanın bence. Odanın ışığını kapatıp karanlıkta film izlemiyorsanız çok farketmezsiniz.
Ama dediğim gibi bunu satıp yeni alacağınız monitörde de olabilir.
Benim acer laptopta da vardı biraz.
Kafaya takmıştım.
Amazon Amerikadan aldığım için 1 ay değişim hakkım vardı. Bende değişim istemiştim.
Gelen modelde de diğeri kadar olmasa da vardı. Bende kabullendim ve hiç sorun yaşamadım.
Hocam baya taktım bildiğiniz gibi değil korkuyorumd

Son düzenleme:
Top Bottom