Neler Yeni

TOEFL KURSU ONLİNE!!!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yiğit Eren Aksoy
Selamlar, İngilizce seviyem A2 Bilgisayar Mühendisliği İngilizce bölümü kazandım. Hazırlık okuyayacağım ama internette gördüğüm kadarıyla günde 3-4 saat çalışırsak 3 ayda TOEFL sınavını geçebiliyormuşuz. Bu yüzden o kadar zaman okuyup vakit kaybedeceğime hazırlığı bitirip direkt 1. sınıfa başlamayı düşünüyorum. Bu yüzden önerilebileceğiniz online ucuz TOEFL kursu var mıdır?

mrtuge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mert uge
uluslar arası türkiyenın sayılı buyuk sırketlerınden bırınde smmm olarak calısıyorum , her yıl toefl tarzı bır sınava tabi tutuluyoruz benım de boyle bır kurs almam gerekıyor . gelecek yanıtları beklıyorum ben de...

fayuk_w

80+ Bronze
Selamlar, İngilizce seviyem A2 Bilgisayar Mühendisliği İngilizce bölümü kazandım. Hazırlık okuyayacağım ama internette gördüğüm kadarıyla günde 3-4 saat çalışırsak 3 ayda TOEFL sınavını geçebiliyormuşuz. Bu yüzden o kadar zaman okuyup vakit kaybedeceğime hazırlığı bitirip direkt 1. sınıfa başlamayı düşünüyorum. Bu yüzden önerilebileceğiniz online ucuz TOEFL kursu var mıdır?
bence online olarak degil direkt bir kursa yazilarak ogren.cunku inan cok fark ediyor yuz yuze ders gormek

Top Bottom