Neler Yeni

TOGG hakkında... TOGG tanıtımı... Eleştiri ve fazlası...

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dipnot: CHP'nin yaptığı zamansız ve yersiz heykeller ve pek çok projelere imza atmaması sebebiyle (bkz:imza atmama töreni) eleştirilmesinden daha doğal bir şey yoktur.
Konuyla chpnin ne ilgisi var kanks?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
ne yapsınımı var yurt dışında 18 yaşındaki bi genç i8 vs. binerken biz daha telefon bilgisayarı zor alıyoruz bu ülke gençlerine yardım etmeyecekse önlerini karartacaksa nasıl gelişsin
Do do dostum bu bir şaka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tesla tarzı galiba. Kendi şarj istasyonları olur
Ya ne teslası bu araç için kendi istasyonlarını mı kurucaz ahhjahaha yapmaaa

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Daha önce bu kadar ciddi elektrikli araç projesi olmadı. Prototipler oldu fakat ciddi adım atılmadı.
Fabrikaya kadar oldu mu bilmiyorum ama ortaklar bulundu yakında üretim tesisine geçecek kadar önemli adımlar atıldı bu arada
tabi ben bu öyle olacak demiyorum ama görücez hep birlikte.
Sanki öyle görmüştüm videoda ama yanılıyorda olabilirim.
:D Togg zenginler için bu araç bizler için güzel güzel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçten yanmalı motorların üretimi durmaya başladı. Yakın zamanda bütün markalar elektrikli araç üretimine geçecek.
Yorumu neye yazdığımı keşke inceleseydiniz.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Fabrikaya kadar oldu mu bilmiyorum ama ortaklar bulundu yakında üretim tesisine geçecek kadar önemli adımlar atıldı bu arada
tabi ben bu öyle olacak demiyorum ama görücez hep birlikte.
TOGG projesi zaten ciddi. Ben bundan önce bazı gazetelerde çıkan asılsız prototipler için öyle dedim.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
TOGG projesi zaten ciddi. Ben bundan önce bazı gazetelerde çıkan asılsız prototipler için öyle dedim.
Ya tamam ama o zaman çıkan haberlerde de o araçların projesi ciddi gibi duruyordu onu demek istiyorum şuan ciddi gelmesi anormal değil normal,çıkar çıkmaz orası ayrı bir durum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,469
İsim
Diyarhan
Daha önce bu kadar ciddi elektrikli araç projesi olmadı. Prototipler oldu fakat ciddi adım atılmadı.
Ciddi adım için ciddi bir şey olması gerekiyormuş demekki. Gider ayak hayal dayasınlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,652
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom