Neler Yeni

TOGG Neden Çok Geri Satılıyor?

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
orta doğu yüzünden yoksa tr biraz daha batı da olsa şimdiye olsa her yer togg dolmuştu. Adana da zaten togg kaynıyor arabanın eksiği yok fazlası var bizim milletimiz araba yakmasın diye 120 nin üstüne çıkmaz ama elektrikli arabayı 180 le gidersen kaç km gider diye yargılıyorlar 2.0 motorla 2 saat 180+ gidersen zaten ne olacağı belli.

Babam alacaktı ama 2. El satışı yüzünden vazgeçti umarım önümüzdeki günlerde bu ön yargı düzelirde şu dizelin sesinden kurtulsak ama inat gibi Mersin’de dizel de dizel sırf dizel diye yakın performanstaki motora 250/300k fark veriyorlar bu arabanın %30 una denk bu sadece tek bir araba için geçerli
Kardeş araba vergisiz fiyatı bu yani mesela sen Tesla ile vergisiz ve vergili fiyatıyla aynı olması saçma çok iyi bir araba degil

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
C Ş
Mercedes gibi firmaların daha iyi menzil sunan ve daha hızlı şarj olan arabaları varken neden bizim togg a bakılsınki
Fiyat farkında dolayı bakılabilir. Mercedese gücü yeten alsın şu ekonomide.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beğenilmesi değil olay kronik sıkıntısı var bir de pahalı abi diğer araçlara göre ben almam bir de ilk ucuza alıp sonra pahalıya satma olayı var
Ne gibi kronik sıkıntısı var? Araba elektrikli ve elektrik arabalar kategorisinde diğerlerine göre fiyatı daha uygun.

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
V2 uzun menzilde 500k civarı yine vergi var togg da
525 km vergi de az var Türkiye'de üretildiği için

Fiyat farkında dolayı bakılabilir. Mercedese gücü yeten alsın şu ekonomide.

Ne gibi kronik sıkıntısı var? Araba elektrikli ve elektrik arabalar kategorisinde diğerlerine göre fiyatı daha uygun.
Ekran kapama iki anahtar sorunu gibi sorunlar ama tabi ileride düzeltilir fakat ben almam

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
525 km vergi de az var Türkiye'de üretildiği için

Ekran kapama iki anahtar sorunu gibi sorunlar ama tabi ileride düzeltilir fakat ben almam
Güncelleme ile onlar çözüldü akrabamızın toggu da son sürümde ve öyle bir sorun yok

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
Rakiplerine göre pahalı ve dandik o yüzden ben toggdan çok tesla goruyorum bu aralar

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
İleride kalite ve menzil artıp fiyat düşecektir üretimde artınca daha çok tercih edilmeye başlar

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
zorlu holding boykot ondandır+elektrikli araç için hazır değiliz

Top Bottom