Neler Yeni

Çözüldü✓ TOPLADIĞIM SİSTEM NASIL?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Sercan GÖKALP
İçime su serptin cidden. Ne kadar kasa baksam, yok "temperli cam kısmına, ekran kartı kablosu değiyor" yok "zor sığıyor" falan diyorlardı. Bende "herhalde artık fulltower falan anca keser" demeye başladım kendime. 😂

Valla Ekran Kartın benim Ekran Kartımdan da büyük, soğutuca da aynı boyut. O zaman bende o kasayı alacağım. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ben Thermalright Burst Assassin 120 TL-C12C'yi 1.169TL'ye almayı düşünüyorum. İyi midir soğutması bir bilginiz var mı?
Çok hoşuma giden ya da gerçekten fark yaratacak bir kasa değilse ben kasalara çok fazla para verilmesini doğru bulmuyorum sonuçta bileşenleri içinde tutan 3 tane sac bir tane temperli camdan oluşuyor. Bazılarının hava akışı diğerlerine göre cidden iyi gerçekten mühendislik harcanmış ama onlar da çok pahalı

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
Çok hoşuma giden ya da gerçekten fark yaratacak bir kasa değilse ben kasalara çok fazla para verilmesini doğru bulmuyorum sonuçta bileşenleri içinde tutan 3 tane sac bir tane temperli camdan oluşuyor. Bazılarının hava akışı diğerlerine göre cidden iyi gerçekten mühendislik harcanmış ama onlar da çok pahalı
Tamamen katılıyorum. Yani ne kadar pahalı da olsa, çok da beğenmişsem, parasını vermeye de okeysem neyse. Fakat 16.000TL'ye falan kasalar var, yani bence de gereksiz. Sonuçta alt tarafı, içindeki bileşenleri bir arada tutacak.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Sercan GÖKALP
Anlıyorum hocam güle güle kullanın 🤣
Sağol teşekkür ederim 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamen katılıyorum. Yani ne kadar pahalı da olsa, çok da beğenmişsem, parasını vermeye de okeysem neyse. Fakat 16.000TL'ye falan kasalar var, yani bence de gereksiz. Sonuçta alt tarafı, içindeki bileşenleri bir arada tutacak.
Param olursa belki zevkine alırım ilerde 😂

Top Bottom