Neler Yeni

Torrent bilgisayarınızı yavaşça yok ediyor

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Öncelikle merhaba, uzun süre torrent kullanmış ve bırakmış birisiyim bu konuyu araştırdım ve yararlı bir konu açmak istedim. O zaman başlayalım

1-Torrent bilgisayarınızı nasıl öldürüyor

Cevap: Torrentler sandığınız kadar güvenli değil nasıl mı ? Tabikide zararlı yazılımlar sıkıştırarak şimdi şu şekilde düşünelim Bu adamlar bu oyunları neden kırıyor;
Firmalardan nefret ettikleri için mi ? Hayır
Oyuncuları çok sevdikleri için mi ? Hayır
Firmaların fiyat politikalarını haksız buldukları için mi ? Hayır eğer öyle olsaydı bağımsız geliştiricilere dokunulmazdı
Para için mi ? EVET
bu adamların para kazanabileceği 3 yöntem var 1.si donate almak fakat bu gerçekten çok zor bir şey çoğu kişi oynunu indirirken hangi grubun kırdığını bile bilmiyor ki 2.ise mining,bilgisayarlarınızdaki verileri çalmak işte bizim asıl sorunumuz MİNİNG bu adamlar gerçekten bilgisayarınızı bir şekilde kullanıyor ve yavaşlatıyorlar mining kesin olmayabilir ama yavaşlattığı bir gerçek hatta aranızda cesur olan varsa bilgisayarınza format atın ve açılma süresini ölçün sonra bunu torrent kurduktan sonra deneyin fark kesinlikle gözle görülür olacaktır.

3.sü ise;

2-Torrent exelerinin mayın tarlası olması

Eğer next diye bakmadan tıklarsanız bir bakmışsınız google yerine başka bir tarayıcı üstelik kaldıramıyorsunuz veya değişik bir program saçma sapan linkler reklamlar ve daha fazlası

kısacası torrent kullanmayın
Sen torrent'ı yalnızca oyun mu sanıyorsun?

Son düzenleme:

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Öncelikle merhaba, uzun süre torrent kullanmış ve bırakmış birisiyim bu konuyu araştırdım ve yararlı bir konu açmak istedim. O zaman başlayalım

1-Torrent bilgisayarınızı nasıl öldürüyor

Cevap: Torrentler sandığınız kadar güvenli değil nasıl mı ? Tabikide zararlı yazılımlar sıkıştırarak şimdi şu şekilde düşünelim Bu adamlar bu oyunları neden kırıyor;
Firmalardan nefret ettikleri için mi ? Hayır
Oyuncuları çok sevdikleri için mi ? Hayır
Firmaların fiyat politikalarını haksız buldukları için mi ? Hayır eğer öyle olsaydı bağımsız geliştiricilere dokunulmazdı
Para için mi ? EVET
bu adamların para kazanabileceği 3 yöntem var 1.si donate almak fakat bu gerçekten çok zor bir şey çoğu kişi oynunu indirirken hangi grubun kırdığını bile bilmiyor ki 2.ise mining,bilgisayarlarınızdaki verileri çalmak işte bizim asıl sorunumuz MİNİNG bu adamlar gerçekten bilgisayarınızı bir şekilde kullanıyor ve yavaşlatıyorlar mining kesin olmayabilir ama yavaşlattığı bir gerçek hatta aranızda cesur olan varsa bilgisayarınza format atın ve açılma süresini ölçün sonra bunu torrent kurduktan sonra deneyin fark kesinlikle gözle görülür olacaktır.

3.sü ise;

2-Torrent exelerinin mayın tarlası olması

Eğer next diye bakmadan tıklarsanız bir bakmışsınız google yerine başka bir tarayıcı üstelik kaldıramıyorsunuz veya değişik bir program saçma sapan linkler reklamlar ve daha fazlası

kısacası torrent kullanmayın
bi özelliği daha var bu işin içinde olan arkadaşlarım var ordan bılıyorum herhangı bır sıteye veya birşeye saldırı yapılacagı zaman sızın bılgısayarlarınız asker gorevı gorerek kullanılıyor bunu boyle 10 20 bin bilgisayar gibii düşünün siteleri falan bozuyorlar mining olayı dogru

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Sen torrent'i yalnızca oyun mu sanıyorsun? Sesli güldüm.
daha çok oyun üzerinde kulanıldığı için oyun üzerinden gittim sesli gülünecek bir durum olduğunu zannetmiyorum.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
daha çok oyun üzerinde kulanıldığı için oyun üzerinden gittim sesli gülünecek bir durum olduğunu zannetmiyorum.
Torrent'in bir dosya biçimi olduğunu bilmiyorsun galiba? Torrent onlarca şeyde kullanılmaktadır.

Ayrıca bu zararlı yazılım olayı crack,warez için de geçerli.

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Torrent'in bir dosya biçimi olduğunu bilmiyorsun galiba? Torrent onlarca şeyde kullanılmaktadır.

Ayrıca bu zararlı yazılım olayı crack,warez için de geçerli.
Haklısınız tam olarak ifade edememişim, benim hatam.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Kullanıyordan kastım biliyor
AdwCleaner oldukça köklü bir programdır, hatrı sayılır derecede bilen insan var. Bilmese bile öğrenmesi çok çok kolaydır. Ancak AdwCleaner Xplode firmasındayken programın piyasada bir ağırlığı vardı, satılınca eski ağırlığını kaybetti ama program çok geliştirildi.

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
AdwCleaner oldukça köklü bir programdır, hatrı sayılır derecede bilen insan var. Bilmese bile öğrenmesi çok çok kolaydır.
Hocam Tr'de yaşıyoruz :) ve bu konuşmanın gereksiz uzadığını düşünüyorum sadece kendimi tam ifade edemedim ve gereksiz üstüme geliyorsunuz

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
haro
Peki 4k videolar indirsek torrentten sıkıntı olur mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,829
Üyeler
141,635
Son üye
emrx
Top Bottom