Neler Yeni

Tosla aylık para kesiyor mu?

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Kendi sitelerinde kestiğini göremedim fakat bazı forumlarda 1 TL kestiği yazıyor. Tosla para kesiyor mu?

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Evet, kesiyor. Tosla üyelik ücreti diye geçiyor. Hatta 1 Hazirandan sonra 2 TL olmuş.

**1 Haziran 2023’ten itibaren Tosla Üyelik Ücreti her ay 2 TL, yıllık 24 TL olacak şekilde güncellenecektir.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,112
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Evet, kesiyor. Tosla üyelik ücreti diye geçiyor. Hatta 1 Hazirandan sonra 2 TL olmuş.

**1 Haziran 2023’ten itibaren Tosla Üyelik Ücreti her ay 2 TL, yıllık 24 TL olacak şekilde güncellenecektir.

Ben kartı iptal ediyorum, bir ara ininalden bıkmıştım bir de tosla başlamasın valla

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Ben kartı iptal ediyorum, bir ara ininalden bıkmıştım bir de tosla başlamasın valla
İninalı bilmemden Toslanın çok tosback kampanyasından faydalandım. O yüzden yılda 24 TL bir şey degil. Ama mide bulandırıyor işte küçük sinek misali :D. Bu arada Naysa da gelecek yakın zamanda üyelik ücreti gibi bir şey :)-

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,112
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
İninalı bilmemden Toslanın çok tosback kampanyasından faydalandım. O yüzden yılda 24 TL bir şey degil. Ama mide bulandırıyor işte küçük sinek misali :D. Bu arada Naysa da gelecek yakın zamanda üyelik ücreti gibi bir şey :)-
Paparayla başladık bu yola paparayla ölürüz herhalde :D
o da yıkılırsa sıkıntı

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
Kaynak nedir hocam nays'a uyelik ucreti tarzi bir sey gelecegine resmi ya da baya bilindik bir kaynaksa uzer. Ayrica umarim gelmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nays'in sitesinde vs olan afislerde Her Zaman Ucretsiz Hic bir kosul olmadan her zaman ucretsiz kullanirsin gibi ibareler yaziyordu gelecegini sanmiyorum ancak umarim gelmez.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Kaynak nedir hocam nays'a uyelik ucreti tarzi bir sey gelecegine resmi ya da baya bilindik bir kaynaksa uzer. Ayrica umarim gelmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nays'in sitesinde vs olan afislerde Her Zaman Ucretsiz Hic bir kosul olmadan her zaman ucretsiz kullanirsin gibi ibareler yaziyordu gelecegini sanmiyorum ancak umarim gelmez.

Son düzenleme:

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
İş bankasında yazılımcıyım hocam. Sağlam kaynak mı ne dersiniz? :) .Kampanyalardan faydalanmak için bir ücret ödemek gerekebilir. Öyle bir duyum aldim içeriden
Cidden saglam kaynakmis hocam. Umarim cok fazla yoran bir sart getirmezler yoksa kampanyalarin anlami da kalmayabilir eger verdikleri kampanyanin ucretinin cogunu amorti ediyorsa bu tarz bir odeme

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter