Neler Yeni

Trafik cezası ilerde mesleğimi etkilermi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
15 yaşındayım bugün ehliyetsiz olduğum için trafik cezası yedim. İlerde meslek sahibi olurken sorun yaratır mı ne gibi sorunlarla karşilaşabilirim?

Ensy58

80+ Bronze
Siciline işlediği için yaratır büyük ihtimal hız cezası gibi bir şey olsa önemsemezler ama ehliyetsiz araç kullanmışsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun ne kadar yazdılar acaba ceza
Bana 12997 TL yazdılar galiba babama da o civarda yazıldı 26 bin çok rahat diyebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siciline işlediği için yaratır büyük ihtimal hız cezası gibi bir şey olsa önemsemezler ama ehliyetsiz araç kullanmışsın
Müdüre sorduğumda olmaz dedi umarım haksizsindir içimi çok yiyor bu konu okul 1. Siyim hedeflerim büyük

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kusura bakma da hak etmişsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kusura bakma da hak etmişsin.
Hak etmesine ettik te mesleğimi etkileyecek kadar da değildir herhalde çok şükür kendimi terbiyeli ve ahlaklı bir çocuk olarak görüyorum kimseye zararım yok. Eğer bu mesleğimi etkilerse çok saçma olur korkum bu

Mr.White

80+ Bronze
1713207253340.png

15 yaşındayım bugün ehliyetsiz olduğum için trafik cezası yedim. İlerde meslek sahibi olurken sorun yaratır mı ne gibi sorunlarla karşilaşabilirim?

Boldpilot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah
Herhangi bir sıkıntı olmaz kamu sektöründe hiç bir şekilde de etkilemez düşünüp kaygılanacak bir durumun yok derslerine çalışmaya devam et

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,585
Üyeler
141,603
Son üye
puzzlemuzzle
Top Bottom