Neler Yeni

Trendyol 130K'lık Laptopun İadesini Yapmıyor!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

hamza947

80+
Abi adamı neden siz linçliyorsunuz yok windows kurmuş kuramamış bilmem ne derdi bu kadar sizi neden gerdi? Adam derdini açmış soruyor çözüm arıyor...

Dostum bir flash belleğe 0 temiz windows 10 yükle(11'de çok sorun var) başka bir pc'de sonra laptopa tak, boot et, SSD'yi sıfırla bir 0 format at bakalım açılacakmı zaman kaybetmemek için dene, olmadı dediğim gibi garantiye yolla. Kaç gün çalışmış ürün, donanımdan sorun olsa daha erken belli olabilirdi. Belki bir virüs ve ya bir işlem sırasında windowsun dosyası silindi, dediğimi dene olmadı yine kafandakini yap bakalım. SSD'yi görmemek gibi sorunu olursa da VMD'yi kapat biostan. Dene bir bence.
Laptopu gönderdim bakalım satıcıya windowsu silip tekrar yüklemesini istedim yaparlar yapmazlar servis yapar windows yüklemeyi laptopa zarar vermez demi servis?
Mesaj otomatik birleştirildi:

abim kabul etmessen geri de almazlarsa bana yollayabilirsin laptobu
Tamam aklımdasın

Farway

80+ Silver
Laptopu gönderdim bakalım satıcıya windowsu silip tekrar yüklemesini istedim yaparlar yapmazlar servis yapar windows yüklemeyi laptopa zarar vermez demi servis?

Tamam aklımdasın
Ne ara yolladın? Konuyu saat akşam 8 de açıyorsun ne ile yolluyorsun? cidden burada millet senle uğraşıyor birde. 130K laptop aldımda diyip milleti trollemek mi hoşuna gidiyor anlamıyorum. Raporluyorum konuyu hadi kendine cici bak

VS07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Vahit Sarıkaya
Ne ara yolladın? Konuyu saat akşam 8 de açıyorsun ne ile yolluyorsun? cidden burada millet senle uğraşıyor birde. 130K laptop aldımda diyip milleti trollemek mi hoşuna gidiyor anlamıyorum. Raporluyorum konuyu hadi kendine cici bak
Kanka demek ki linçlemekte haklı millet senin de görmen için 2 mesaj yetti 😂

hamza947

80+
Kanka laptopu yollamıştım zaten

Farway

80+ Silver
Kanka demek ki linçlemekte haklı millet senin de görmen için 2 mesaj yetti 😂
Eh yetti işte kendini açık etti yani dertleri ne canın sıkılıyorsa git youtube da videolar izle tarih bilim falan kendini geliştir ya da delimi ne? Enes batur falan izleyen tayfaya daha uygunsun gibi duruyor oralara bak şişe kessin baltayla ne burayı meşgul ediyorsun

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey

Farway

80+ Silver
Kanka laptopu yollamıştım zaten
Sen demedin mi yazdım iade almadılar garantiye yollamak istemiyorum beni işten kovarlar 20 gün beklerse diye, batmazdasın yeter tamam stres olma gerek yok git youtube da takıl

hamza947

80+
hocam başlık zaten sakat. Daha yeni yollamissin iade almıyorlar yazmıssın

Sen demedin mi yazdım iade almadılar garantiye yollamak istemiyorum beni işten kovarlar 20 gün beklerse diye, batmazdasın yeter tamam stres olma gerek yok git youtube da takıl

hocam başlık zaten sakat. Daha yeni yollamissin iade almıyorlar yazmıssın
Noldu bi sustunuz

Ekler

• Screenshot_2023-09-05-22-11-32-597_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-09-05-22-11-32-597_com.google.android.apps.photos.jpg
    734.4 KB · Hit: 43
  • Screenshot_2023-09-05-22-11-25-557_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-09-05-22-11-25-557_com.google.android.apps.photos.jpg
    848.3 KB · Hit: 42

Farway

80+ Silver
Status