Neler Yeni

Trendyol kargo otomati gözükmüyor.

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes
Trendyol dan klavye alıcam oturduğum mahallede kargo otomatı var ama haritada gözükmüyor sebebini bilen var mı?

DecibeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mert Öncü
trendyol müşteri temsilcisine bağlanıp görüştünüz mü ?

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Trendyol dan klavye alıcam oturduğum mahallede kargo otomatı var ama haritada gözükmüyor sebebini bilen var mı?
Kargo şirketlerinin hepsinin farklı otomatları var. Trendyol expresten başka bir kargo şirketi getiriyorsa eğer gözükmemesi normal. Bulunduğun mahallede getirecek kargo şirketinin kendi teslim noktaları varsa onlar görünüyordur.

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargo şirketlerinin hepsinin farklı otomatları var. Trendyol expresten başka bir kargo şirketi getiriyorsa eğer gözükmemesi normal. Bulunduğun mahallede getirecek kargo şirketinin kendi teslim noktaları varsa onlar görünüyordur.
Hiç gözükmüyor bu arada ankarada oturuyorum İstanbulada baktım İzmir'e baktım 7/24 yazan yok

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Hiç gözükmüyor bu arada ankarada oturuyorum İstanbulada baktım İzmir'e baktım 7/24 yazan yok
Genel bir sorun mu var diye antalyaya baktım ama burada sorun yok hocam. Bilemedim sorunun ne olduğunu

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Sorunu buldum hocam dediğiniz gibi galiba ürünü değiştirdim gözüktü 7/24
Satıcının anlaşmalı olduğu kargo şirketiyle alakalı öyleyse ilk dediğim gibi. Marketlerle çalışan çok fazla yer var. Malum market falanda olunca 7-24 açık olmuyor ve görünmüyor. İyi forumlar.

Top Bottom