Neler Yeni

Tronsmart Sono İle Ses Kasılır Mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mücahit ayd
sanal 7.1 kulaklık almayı düşünüyordum fakat forumda herkesin tronsmart sono önerdiğini gördüm bu kulaklkta 7.1 özelliği yok fakat ses kasabilir miyim fps oyunları oynamak için alıyorum ayrıca kullananlar varsa rahatlığı vs nasıldır o konuda da yorum yapar ise sevinirm

Muhammet Tunçay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Muhammet
sanal 7.1 kulaklık almayı düşünüyordum fakat forumda herkesin tronsmart sono önerdiğini gördüm bu kulaklkta 7.1 özelliği yok fakat ses kasabilir miyim fps oyunları oynamak için alıyorum ayrıca kullananlar varsa rahatlığı vs nasıldır o konuda da yorum yapar ise sevinirm
7.1 yok diye ses kasamayacağını mı düşünüyorsun? Telefon kulaklığı ile bile deli gibi ses kasarak oynuyordum.

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
fps oyunlarında e sporcular yani bu işin ehli insanlar 7.1 kapalı streo oynarlar eğer insalar öneridiyse kullanabilirsiniz (kulaklığı bilmiyorum sadece bunu belirtmek istedim)

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Ben sono kullanmıyorum fakat 7.1 denmeyen kulaklığım var ve önceki 7.1 denilen kulaklığımından daha iyi ses kasıyorum :D

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
@BaşaramadıkAbi 🙄
7.1 olmadığı için ses kasamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz .d

Bütçeniz ne kadar ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mücahit ayd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@BaşaramadıkAbi 🙄
7.1 olmadığı için ses kasamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz .d

Bütçeniz ne kadar ?
bütçem 250 TL maximum 260-270 lere çıkar tronsmart sono önerdiler fakat dediğim gibi 7.1 olmadığı ve oyuncu kulaklığı gibi durmadığı için ses kasılır mı kararsız kaldım bu civarda daha iyi kulaklık varsa önerirmsiiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sono kullanmıyorum fakat 7.1 denmeyen kulaklığım var ve önceki 7.1 denilen kulaklığımından daha iyi ses kasıyorum :D
markası ney şuan ki kulaklığınızın

Son düzenleme:

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
bütçem 250 TL maximum 260-270 lere çıkar tronsmart sono önerdiler fakat dediğim gibi 7.1 olmadığı ve oyuncu kulaklığı gibi durmadığı için ses kasılır mı kararsız kaldım bu civarda daha iyi kulaklık varsa önerirmsiiniz

markası ney şuan ki kulaklığınızın
gamenote h2002d

gamenote h2002d
indirimde 250tl ye almıştım fakat şuan fiyatı 319tl gamegaraj da

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mücahit ayd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gamenote h2002d

indirimde 250tl ye almıştım fakat şuan fiyatı 319tl gamegaraj da
uzun kullanımda rahatsızlık yapıyor mu ve ses rahatça kasabiliyor musun adamların çapraz felan geldiği anlaşılıyor mu

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
uzun kullanımda rahatsızlık yapıyor mu ve ses rahatça kasabiliyor musun adamların çapraz felan geldiği anlaşılıyor mu
ses kasma sıkıntım yok anakart markana göre ve ses driver'ına göre tizlik vs. de ayarlayabiliyorsun. (jack olarak bağlanıyor aparatı da yanında geliyor). İlk başlarda kafamı birazcık sıkıyordu ama 1 gün sonra aşırı rahat geldi. Yani şuan ki fiyatını hakediyor mu yani diyebilirim.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Tronsmart Sonoya sahibim gayet güzel ses kasılıyor hatta sorun varsa sorabilirsin

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_