Neler Yeni

tronsmart sono vs rampage drop plus

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
arkadaşlar ben bu bu kulaklıklardan ikisininden birini alacağım sadece bilgisayarda kullanacağım müzik kulaklığım var. Şimdi 367 TL verip rampage almaya değer mi ve bu benim bütçemi epey bir zorlayacak sadece oyun için kullanacağım bir kulaklıkta. Arkadaşlar sizden bana hangisini almamı söylüyorsanız onu alacağım sadece oyun performansına bakarak ikisini karşılaştırabilir misiniz(ses kasmada)? mikrofon o kadar önemli değil benim için 7.1 ses de öyle duyduğuma göre sesi çamurlaştırıyormuş hatta mitrain bile 7.1 kullanmayın stereo kullanın daha iyi olur demiş özellikle sanal 7.1 in 200tl edeceğini asla düşünmüyorum. 200tl ek ücret verip drop plus almak istemedim açıkcası .

sonuç olarak oyun performanslarını karşılaştırırsanız çok sevinirim.

tronsmart sono kullanan arkadaşlarımın yorumunu da almak isterim kulaklıktan fazla bir şey beklemiyorum amacım sadece oyunlarda ses kassın ve mümkün olabildiğince rahat olsun film izlemek müzik dinlemek olmasa da olur.

ayrıca bu forumda herkes drop plus öneriyor ama technopatta herkes kötü diyor bi anlamadım gitti

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bütçemi zorlayacak demişsin ikisi de kendi bütçelerinin en iyi kulaklıkları. Aradaki fiyat farkına değer 7.1 olduğu için değil ses kalitesi rahatlık malzeme kalitesi mikrofon USB veya jak kullanılması gibi birçok özelliği ile tronsmart sono'dan iyi. Bütçen elveriyorsa al, elvermiyorsa sono al geç

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Technopat olayını bilmiyorum nedense Rampage, gamepower gibi markalara düşmanlar
Düşman ne ya onlara GTA Vice City'deki helikopter görevi gözüyle bakıyorlar :D

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçemi zorlayacak demişsin ikisi de kendi bütçelerinin en iyi kulaklıkları. Aradaki fiyat farkına değer 7.1 olduğu için değil ses kalitesi rahatlık malzeme kalitesi mikrofon USB veya jak kullanılması gibi birçok özelliği ile tronsmart sono'dan iyi. Bütçen elveriyorsa al, elvermiyorsa sono al geç
reis sono alacağım ya 170 TL gibi bir farkı vermeye gerek duymadım açıkcası 50 TL mausepad ihtiyacım da vardı onu da hallederim hem sonuçta sadece oyun için 367 TL vermeye değmez gönül isterdi fakat dolar almış başını ay a doğru gidiyor. düşeceği de yok zaten çünkü hiçbir girişimde bulunulmuyor 10 TL olmazsa iyi dolar.

sadece oyun performansı o kadar fark eder mi orası da ayrı bir konu sonuçta diğer hiçbir özelliği kullanmam ben açıkcası. kulaklıkta rgb olsa ne olur olmasa ne olur. rahatlık konusunda artık arada bi çıkaracaz ne yapalım usta :( tronsmart sono nun da malzeme kalitesi kötü değil gibime geldi kulak pedleri değişir ne de olsa ilerde. usb konusunda da galiba daha iyi güç aldığı için kulaklık daha iyi ses veriyormuş ama kararım değişmeyecek bence hem cebimde de iki kuruş param olsun

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
reis sono alacağım ya 170 TL gibi bir farkı vermeye gerek duymadım açıkcası 50 TL mausepad ihtiyacım da vardı onu da hallederim hem sonuçta sadece oyun için 367 TL vermeye değmez gönül isterdi fakat dolar almış başını ay a doğru gidiyor. düşeceği de yok zaten çünkü hiçbir girişimde bulunulmuyor 10 TL olmazsa iyi dolar.

sadece oyun performansı o kadar fark eder mi orası da ayrı bir konu sonuçta diğer hiçbir özelliği kullanmam ben açıkcası. kulaklıkta RGB olsa ne olur olmasa ne olur. rahatlık konusunda artık arada bi çıkaracaz ne yapalım usta :( tronsmart sono nun da malzeme kalitesi kötü değil gibime geldi kulak pedleri değişir ne de olsa ilerde. usb konusunda da galiba daha iyi güç aldığı için kulaklık daha iyi ses veriyormuş ama kararım değişmeyecek bence hem cebimde de iki kuruş param olsun
Tamamdır, bu arada rampage drop plus'ta Rgb yok :D kırmızı ışık sadece.

Trust blizz'e bakmış mıydın? Sono'dan biraz daha iyi ve indirimde 210-220 lira

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamdır, bu arada rampage drop plus'ta RGB yok :D kırmızı ışık sadece.

Trust blizz'e bakmış mıydın? Sono'dan biraz daha iyi ve indirimde 210-220 lira
hayır o daha mı iyiymiş o zaman onu alırım bunun yerine farketmez

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bence daha iyi, aşırı fark olmaz ama usb'li, tasarım olarak daha çok beğeniyorum, çok kullanmayacak olsan da 7.1

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
neodmiyum sürücü falan varmış onda 7.1 pek umrumda değil ama bulunuyormuş onda ses hassasiyeti diğer 2 sinden de daha iyiymiş hatta ama sürücü çapı küçük diğerlerinden bu kulaklıklar da iki ucu boklu çubuk yahu hiçbiri birbirini direk yenemiyor illahaki bir çıkıntı çıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

@DonanımFikir 'in incelemesi var YouTube'da, atsın sana :)
iyi onu alırım o zaman tasarımını sono kadar beğenmesem de mikrofonu sökülüyor gibi durmasa da sesi daha iyiyse sono dan onu alırım problem değil

DonanımFikir

1 Mayıs İşçiler Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,593
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
neodmiyum sürücü falan varmış onda 7.1 pek umrumda değil ama bulunuyormuş onda ses hassasiyeti diğer 2 sinden de daha iyiymiş hatta ama sürücü çapı küçük diğerlerinden bu kulaklıklar da iki ucu boklu çubuk yahu hiçbiri birbirini direk yenemiyor illahaki bir çıkıntı çıkıyor

iyi onu alırım o zaman tasarımını sono kadar beğenmesem de mikrofonu sökülüyor gibi durmasa da sesi daha iyiyse sono dan onu alırım problem değil

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014

Sesi daha iyidir de sono daha çok hoşuna gittiyse onu da alabilirsin çok fazla fark olmaz, mikrofonu da çıkmıyor bu arada

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
Sesi daha iyidir de sono daha çok hoşuna gittiyse onu da alabilirsin çok fazla fark olmaz, mikrofonu da çıkmıyor bu arada
50 mm sürücü ile 40 mm sürücü arasında nasıl farklar var ve blizz in komforu nasıldır sono ya göre? blizz özellik olarak sono dan önde duruyor. benim de içim ısındı görüntüsü de kafamda duracak zaten pek önemli değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,544
Üyeler
141,012
Son üye
BilgisayarCahiliyim
Top Bottom