Neler Yeni

Öneri Türk Lirası Nasıl Değer Kazanır ?

Xsamew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
Selam arkadaşlar
Günümüz şartlarında TL her saniye değer kaybediyor. Her gün yeni Zam. Her Gün yeni vergi çıkıyor. Üretim yok, fırsatçılar heryerde var. Ve hala ekonomi iyi diyorlar. Merak ediyorum Tl nasıl değer kazanıcak.

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Temelden başlamalıyız yani kendimizden, yeni nesil mantığını zekasını ve her saniyesini düzgün değerlendirilmeli kendi planlı programlı yol çizmeli, doğruyu yanlışı ayırt etmeli !! gidip okuyup doktor, mühendis olan yada fabrikada çalışan aynı yaşta birey arasında toplumda sınıflandırma ayrıştırma yapılmamalı, yüzümüzün ister istemez gülmesi lazım pozitif olmamız gerek
Doğruyu duyduğundan, değil !! kendisinin kitapları veya internetten yazılı kaynak bulup araştırarak öğrenmeli, ''Günü kurtarmaya bakılmamalı''.
Herkes ''Hep ben, hep ben'' diye düşünmeli hep birlikte şiddetten kaçınmalıyız !! saygı sevgi ve hoşgörüyle bir nizam içinde sabırlı, hevesli ve yardımsever bir şekilde çalışarak, moralimizi yüksek tutarak. yaptığımız işi severek, hayatı hep sorgulayarak hep araştırarak mantığımızla kendi hür irademizle karar vererek. (Tabi toplumdaki belirlenen kuralların sınırlarını aşmayarak)
Ülkemizi kalkındırabiliriz, yeterki inanın ve isteyelim 5 sene de bile çok güzel konuma gelebiliriz. :D

Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek demek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur. Mustafa Kemal ATATÜRK.

Son düzenleme:

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
üretimin artması lazım

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
özgür demirtaş'ın konuyla alakalı güzel söylemleri var. internetten bulabilirsiniz.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

Xsamew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
Temelden başlamalıyız yani kendimizden, yeni nesil mantığını zekasını ve her saniyesini düzgün değerlendirilmeli kendi planlı programlı yol çizmeli, doğruyu yanlışı ayırt etmeli !! gidip okuyup doktor, mühendis olan yada fabrikada çalışan aynı yaşta birey arasında toplumda sınıflandırma ayrıştırma yapılmamalı, yüzümüzün ister istemez gülmesi lazım pozitif olmamız gerek
Doğruyu duyduğundan, değil !! kendisinin kitapları veya internetten yazılı kaynak bulup araştırarak öğrenmeli, ''Günü kurtarmaya bakılmamalı''.
Herkes ''Hep ben, hep ben'' diye düşünmeli hep birlikte şiddetten kaçınmalıyız !! saygı sevgi ve hoşgörüyle bir nizam içinde sabırlı, hevesli ve yardımsever bir şekilde çalışarak, moralimizi yüksek tutarak. yaptığımız işi severek, hayatı hep sorgulayarak hep araştırarak mantığımızla kendi hür irademizle karar vererek. (Tabi toplumdaki belirlenen kuralların sınırlarını aşmayarak)
Ülkemizi kalkındırabiliriz, yeterki inanın ve isteyelim 5 sene de bile çok güzel konuma gelebiliriz. :D

Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek demek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur. Mustafa Kemal ATATÜRK.
Haklısın cidden ilk başta eğitim şart.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
emekliler oy kullanmasın aga
Ketçap mayonez olsun mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Z Kuşağına herkes güveniyor bende onlardanım benim fikrim emekliler oy kullanmasın aga

Yazılımcı olan bi yurtdışına çıkma derdinde
Hem nerden biliyorsun emeklilerin Z kuşağıyla aynı düşüncede olup olmadığını? Cumhur İttifakı'nı seven ve savunan yaşlılar da var, sonuna kadar Atatürkçü ve Millet İttifakı'nı savunan da. Şu ''yaw moruq yaşlılar bir b** bilmiyor zaten onlar sayesinde a ke pe kazanıyor a ke peyi anca ze kuşağı indirir tahtından'' düşüncesi nerden çıkıyor anlamıyorum.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Bence dünyanın çok gerisindeyiz. Kafa yapısı olarak. Bunu şöyle bir şey duyduğumda çok daha iyi anladım. "NASA ilkokul çağındaki küçük çocuklarla birlikte projeler yürütüp, keşifler yapıp bulunan şeylere küçük çocukların ismini veriyor. Küçük yaşta çocukların ilgisini ve merağını kazanmak, ilerde onlara bir hayal ve hedef kapısı açmak için." Duyduğum cümle hemen hemen böyleydi. Gerisini siz düşünün. Bizde çocuklar sanayiye veriliyor "hayatı öğrensin" diye. Bizde hayat denilen şey sanayiden ibaret. Hem düşünce yapısı olarak, hemde gerçekler...

Top Bottom