Neler Yeni

Türk Telekom Kafasına Göre Upload Hızımı Düşürdü

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
Hocam pilot çalışmayı sende bende denemeyecek kimse deneyecek ? Türk Telekom çalışanıyım 1 buçuk ay bile yüksek uploaddan kullandığın için şükret. Firma süresiz olarak artırım vaadinde bulunmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır öyle değil çekmezler. 1 mbps alabilir ama btk kuralına göre hızının %75ini alamayan müşteriye ücretsiz iptal hakkı çıkar
O kuralı takacaklarını sanmıyorum

Yusufcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yusuf
Dene tabi web sitesinden btk üzerinden kayıt bırak direk btkya kayıt bırak, bişe yapılırsa btk tarafından yapılır

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
ismail
Twitter da başkasına da yapmışlar aynısını sonra geri artırmışlar. Ben yapabileceğim her şeyi deneyeceğim upload bana downloaddan daha önemli.
Neden geri arttırsınlar? Kendileri belirlediği tarihe göre arttırdılar zaten.Paketi yükseltmediğin sürece kimse upload hızını yükseltemez.Müşteri hizmetleriyle çözebileceğin bir durum değil maalesef.

erturk.gg

80+ Bronze
Dene tabi web sitesinden btk üzerinden kayıt bırak direk btkya kayıt bırak, bişe yapılırsa btk tarafından yapılır
Ben anlamadım ki bari upload artışını para ile sat onu da yapmıyor kafayı yiyeceğim

Yusufcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yusuf
Ben anlamadım ki bari upload artışını para ile sat onu da yapmıyor kafayı yiyeceğim
Hocam şu şekilde düşün upload parayla satılsa en düşük paket alınıp upload yükseltilerek işlem yapılır. Firma buna müsade etmez

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
umut şahin
Arkadaşlar merhaba. 50 Mbps paket kullanmaktayım. Bildiğiniz gibi türk telekom geçen ay upload hızlarını kalıcı olarak 2 katına çıkardı. Dün 13mbps upload alan biz durup dururken dün yaşanan bir kesinti ile hem 24 saat internet kesintisi yaşadık ve üstüne upload hızımızı 6 mbps civarına çekmişler.

Aradığımda biz onu deprem için yaptık dedliler. Resmen dalga geçiyorlar. Deprem olduktan 4 ay sonra artırıldı hızlar zaten. Ne yapmalıyım sizce?
knkm kalıcı olarak hızı arttırmadılar geçici olarak kısa süreliğine arttırdılarve şimdide düşürmeye başlamışlar

erturk.gg

80+ Bronze
knkm kalıcı olarak hızı arttırmadılar geçici olarak kısa süreliğine arttırdılarve şimdide düşürmeye başlamışlar
Hocam herkes bunu söylüyor bana GEÇİCİ yaptık yazan bir yer atın da rahatlayalım.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
umut şahin
Hocam herkes bunu söylüyor bana GEÇİCİ yaptık yazan bir yer atın da rahatlayalım.
depremden sonra okullar kapatıldığına bir çok içerik üreticisi upload hızını geçici olarak ikiye katlandıpını söyledi ondan bir kaç gün sonra ben 20mbps upload hızlarını görmeye başladım zaten ama şimdi ben şehir dışındayım upload hızım düştü mü düşmedi mi bilmiyorum

erturk.gg

80+ Bronze
Madem öyle diyorsun Türk Telekom tarafından sınırsız hizmet adı altında atılan bir bilgi varsa ver mahkemeye
Şu durumda türk telekomun piyasada dolanan Kalıcı yazan haberleri kurumsal olarak yalanlaması gerekir ve bunu yapmadı.

depremden sonra okullar kapatıldığına bir çok içerik üreticisi upload hızını geçici olarak ikiye katlandıpını söyledi ondan bir kaç gün sonra ben 20mbps upload hızlarını görmeye başladım zaten ama şimdi ben şehir dışındayım upload hızım düştü mü düşmedi mi bilmiyorum
Bu artırım depremden 3 buçuk ay sonra ve okullar açıkken yapıldı.

Madem öyle diyorsun Türk Telekom tarafından sınırsız hizmet adı altında atılan bir bilgi varsa ver mahkemeye
Bu da telekomun BTK ya yaptığı kalıcı yeni başvurusu:

Burada bile 50mbps için 10 ile 15 adında iki değer var.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
umut şahin
Şu durumda türk telekomun piyasada dolanan Kalıcı yazan haberleri kurumsal olarak yalanlaması gerekir ve bunu yapmadı.

Bu artırım depremden 3 buçuk ay sonra ve okullar açıkken yapıldı.
knkm üniversiteler kapatıldı ya uzaktan eğitime geçildi o yüzden 2x yaptılar şimid geri alıyorlar demekki

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
Hız testi yaptım benimki hala 12mbit upload. 35mbit fiber paket kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular