Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

mahoen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
MB
Teknosacell kullanıyorum taahhütumun bitmesine 70 gün kaldı geçiş yapabiliyor muyum
Taahhütsüz Vodafone kampanyaları var oraya geçip sim kart gelince ertesi gün TT geçebilirsin 40 TL cezası var ama 2 gün kalmış yetişmez

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP
Anladığım kadarıyla 25i 23.59a kadar bayiden geçiş başvurusu yapmış olmak yeterli. 25inden sonra söz yazıp 5555e gönderirsek kampanyalı fiyattan faydalanabiliyoruz değil mi?
Evet evet onda sorun yok ilk 1 ay içinde atılmalı o mesaj
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam merhabalar öncelikle rahatsız ediyorum ben normalde şuan tt faturalı kullanıyorum aklımda yeni numara alıp bu tarifeye geçmek var ama şu an kullandığım numaranın cayma bedelini ödeyip şu paylaşılan tarifeye geçiş yapabilir miyim yoksa illa dediğim gibi yeni numara alıp şu an kullandığım numaranın cayma bedelini ödeyip faturasıza mı dönülmeli sizce ne düşünüyorsunuz şimdiden teşekkür ederim
Şu an git gel ypamak için vaktin yetmez bence direkt yeni hat al

Sms geldikten sonra sim karti takip söz 5555 yazip göndercez değil mi?
Aynen gelen mesaja da onay yaz cevapla. Mesajlarda miktarlar yanlış yazıyor ama sıkıntı değil o fiyatlar değil size söylenen fiyatlar gelicek bende de aynısı oldu

Taahhütsüz Vodafone kampanyaları var oraya geçip sim kart gelince ertesi gün TT geçebilirsin 40 TL cezası var ama 2 gün kalmış yetişmez
İlk ve iklnci gün git gel yapanlar kesin yetişiyor ama bugün denemek büyük fantezi olur

Son düzenleme:

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
OZAN TANKUŞ
Vay anasını ya. Annemin hattını daha geçen hafta taşıdık. 14 küsür gb 150 160 tl arası bir şey. Sinirim bozuldu.. Birde VoWIFI calısmıyor bir türlü. Vodafone'da çalışıyordu.

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Turkcell e yeni tahahhut yapali 1 ay oluyor 11 ayim var. Cayma bedeli cok bi sey cikar mi?

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
ben geçişi yaptım vodafone bana 306 tl kitledi cayma bedeli ama vodafone tahüüt vereli 23 gün olmuştu

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben geçişi yaptım vodafone bana 306 TL kitledi cayma bedeli ama vodafone tahüüt vereli 23 gün olmuştu
Benimde 23 gün oldu ama hattı üzerime almak için peder beyle beraber olmam gerektiğinden turkcelle geçmeye karar verdim şehirdışında hattın yasal sahibi olmadan numarayı üzerime alabileceğim tek operatör Turkcell

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Beyler 20-25 Ekim arası türk telelom yıldızlı günler kampanyası tekrar başladı sakın kaçırmayın en üst paket olan limitsiz sosyal pkaet 215 TL vergiler dahil. Twitter, fb, inst, yt sınırsız + 40 GB internet + 2 sene Tivibu go hediye. En üst paket bile 215 TL ise alt paket fiyatlarını siz düşünün... 10 gb 103 TL den başlıyor

Bilgiler tam göbekten beyler 😂 online taşımada çıkmaz büyük ihtimal bayilere gidin 15 dk da alın kartınızı yolunuza bakın
Yaklaşık 1 saat önce geçtim süper teklif açıkçası çok şaşırdım bu arada yeni geçenler için geçerli sanırım sadec

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP

bu tarifeye sadece bayiiden mi geciliyor
Hayır onlie başvuru yapılabilir ama ben tavsiye etmiyorum çünkü sorun yaşayan çok müşteri gördüm. İşlem askıda kalmış veya hat taşıma iptal olmuş falan o yüzden bayiye gidip 15 dk da işlemi yaptırıp kartı alıp dönmeniz çok daha garanti olur

Yaklaşık 1 saat önce geçtim süper teklif açıkçası çok şaşırdım bu arada yeni geçenler için geçerli sanırım sadec
Sadece numara taşıma ve yeni hat alımında geçerli

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bimcell den TT geçiş yaparsam 215TL paketi alabiliyor muyum ?
Olmuyor hocam bimcell tt altyapısı kullanıyor. Vodafone veya Turkcell faturasıza geçip 3 gün sonra tekrar bu tarifeye geçebilirsiniz ama yetrişir mi bilmiyorum inanın

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP
Vay anasını ya. Annemin hattını daha geçen hafta taşıdık. 14 küsür gb 150 160 TL arası bir şey. Sinirim bozuldu.. Birde VoWIFI calısmıyor bir türlü. Vodafone'da çalışıyordu.
Yani wifi olayı telefonla alakalı hatla bir alakası yok ama garip yinede

Turkcell e yeni tahahhut yapali 1 ay oluyor 11 ayim var. Cayma bedeli cok bi sey cikar mi?
İlk ay içindeyseniz bence çok çıkmaz herhangi bir bayiden veya müşteri hizmetlerinden 2dk da öğrenin

ben geçişi yaptım vodafone bana 306 TL kitledi cayma bedeli ama vodafone tahüüt vereli 23 gün olmuştu
İyi yine az kitlemiş Turkcell bana 800 çaktı 😂 ama uzun vadede biz kârlı çıkacağız

Benimde 23 gün oldu ama hattı üzerime almak için peder beyle beraber olmam gerektiğinden turkcelle geçmeye karar verdim şehirdışında hattın yasal sahibi olmadan numarayı üzerime alabileceğim tek operatör Turkcell
Aslında hiçbirinde yapamazsın işlemi ama o bayideki elemanlar riski göze almış

Olmuyor hocam bimcell tt altyapısı kullanıyor. Vodafone veya Turkcell faturasıza geçip 3 gün sonra tekrar bu tarifeye geçebilirsiniz ama yetrişir mi bilmiyorum inanın
Bu saatten sonra anca yeni hat alırsın

Son düzenleme:

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
OZAN TANKUŞ
Yani wifi olayı telefonla alakalı hatla bir alakası yok ama garip yinede

İlk ay içindeyseniz bence çok çıkmaz herhangi bir bayiden veya müşteri hizmetlerinden 2dk da öğrenin

İyi yine az kitlemiş Turkcell bana 800 çaktı 😂 ama uzun vadede biz kârlı çıkacağız

Aslında hiçbirinde yapamazsın işlemi ama o bayideki elemanlar riski göze almış

Bu saatten sonra anca yeni hat alırsın
Yok bro bende anlamadım. Cihazın romundan kaynaklı onu biliyorum fakat, Vodafone hattımı telefona takar takmaz Vowifi geliyor. Türktelekom takınca kayboluyor VoLTE ye geçiyor. Kendi s21 telefonuma takınca VoWifi geliyor ama. O da saçma :D

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
İşin komiği aynı şekilde 205 tl cayma bedeli çıktı bana.. 😀 Konu sahibi arkadaşa teşekkür ederim geçiş yaptım.

Top Bottom