Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Aynen ben de onu söyledim çok defa. Numara taşımaya +9.43, yeni hat alımına +42 TL aylık vergi yansıyor. Yeni hat verigisi ilk sene geçerli sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

Numara taşıma ise 9.43 yeni hat ise 42 TL ekle

Paket fiyatında sadece vergi artışı ile değişiklik olur onun haricinde değişmez sizin de dediğiniz gibi
hocam ben ablamın üstündeki hattı kendi üzerime alcam şu anda türk telekomda o hat(faturalı). Faturalı faturasız farketmez bir operatöre de geçebilirim herhangi bir taahütüm de yok en karlı nası çıkabilirim? 2 hattım var çünkü ona sadece konusma alcam o kadar

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP
hocam ben ablamın üstündeki hattı kendi üzerime alcam şu anda türk telekomda o hat(faturalı). Faturalı faturasız farketmez bir operatöre de geçebilirim herhangi bir taahütüm de yok en karlı nası çıkabilirim? 2 hattım var çünkü ona sadece konusma alcam o kadar
Ablandan sana devir işlemi yapılacaksa 350 TL devir ücreti ödersin ve yeni hat alıyormuş gibi değerlendirilirsin yani paket üstüne 10 TL değilde 42 TL vergi ödersin. Eğer numara önemli değilse yeni hat alman daha iyi olur aksi taktirde hem yeni hat almış gibi 42 TL vergi yansır hem devir ücreti ödersin

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Ablandan sana devir işlemi yapılacaksa 350 TL devir ücreti ödersin ve yeni hat alıyormuş gibi değerlendirilirsin yani paket üstüne 10 TL değilde 42 TL vergi ödersin. Eğer numara önemli değilse yeni hat alman daha iyi olur aksi taktirde hem yeni hat almış gibi 42 TL vergi yansır hem devir ücreti ödersin
Paket almasam bile olur aslında. Her türlü devir olacak hocam. Faturasız bi tarifeye geçer onu tutarım diyorum. Ama kampanyalardan yararlanabiliyor muyum ? Onun bi süresi var mı.

Turkcell faturasıza taşıyayım diyorum dursun orada oradan vodafone faturalı veya TT faturalıya geçerim dedim.

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Beyler 20-25 Ekim arası türk telelom yıldızlı günler kampanyası tekrar başladı sakın kaçırmayın en üst paket olan limitsiz sosyal pkaet 215 TL vergiler dahil. Twitter, fb, inst, yt sınırsız + 40 GB internet + 2 sene Tivibu go hediye. En üst paket bile 215 TL ise alt paket fiyatlarını siz düşünün... 10 gb 103 TL den başlıyor

Bilgiler tam göbekten beyler 😂 online taşımada çıkmaz büyük ihtimal bayilere gidin 15 dk da alın kartınızı yolunuza bakın
tivibu go yu nasıl alacağız

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP
Paket almasam bile olur aslında. Her türlü devir olacak hocam. Faturasız bi tarifeye geçer onu tutarım diyorum. Ama kampanyalardan yararlanabiliyor muyum ? Onun bi süresi var mı.

Turkcell faturasıza taşıyayım diyorum dursun orada oradan vodafone faturalı veya TT faturalıya geçerim dedim.
Kampanya için 25 i son gün 25 inde de yapılabiliyor. Eğer devirden sonra bunlaradan yararlanabiliyorsan en düşük paketi seçersin

tivibu go yu nasıl alacağız
Müşteri hizmetlerinden onun bilgisini alabilirsin. Sana mesaj olarka gelmiştir dijital yaz yolla falan diye ama sen direkt ara adamalrı onlar yönlendrisin

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP
Git gel harici numara taşımalar için herhangi bir sorun yok 25 i 23.59 a kadar yapılabilir

Alpatuğ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
İsmail Alpatuğ Bayam
Hocam merhaba. TT Faturalıya geçeli daha 1 ay olmadı. Şu anda cayabilir miyim? Herhangi bir ücret öder miyim? Ve vodafone faturasıza taşıyıp tekrar TT ye bu tarifeye geçiş yapabilir miyim? Aydınlatabilirseniz çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

AusWitzh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emircan Ürün
Bimcell den TT geçiş yaparsam 215TL paketi alabiliyor muyum ?

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Teknosacell kullanıyorum taahhütumun bitmesine 70 gün kaldı geçiş yapabiliyor muyum

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam merhaba. TT Faturalıya geçeli daha 1 ay olmadı. Şu anda cayabilir miyim? Herhangi bir ücret öder miyim? Ve vodafone faturasıza taşıyıp tekrar TT ye bu tarifeye geçiş yapabilir miyim? Aydınlatabilirseniz çok iyi olur şimdiden teşekkürler.
İlk aysa çok bir şey çıkmaz diye tahmin ediyorum ama bu saatten sonra zaten yapamazsın çünkü ayın 23 ü oldu ve hat taşıma ortlaama 3 günde gerçekleşiyor... Sizin şu an bundan yararlanmanız için yeni hat almanız lazım. Numara çok önemli değilse şu an kullandığınız numaraya benzer bir numara alabilirsiniz

Bimcell den TT geçiş yaparsam 215TL paketi alabiliyor muyum ?
Normalde bimcell den TT ye zaten sadece faturalıya geçiş var ama onda da belli bir pakete geçiş var. Muhtemelen geçemezsiniz ama siz yinede bir sorun bana daha hiç bimcell denk gelmedi çünkü

Teknosacell kullanıyorum taahhütumun bitmesine 70 gün kaldı geçiş yapabiliyor muyum
Geçemiyorsunuz diye biliyorum aynı altyapıyı kullandıkları için

Ama şansınızı bir deneyin en olmadı yeni hat alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Melih Baygör
Anladığım kadarıyla 25i 23.59a kadar bayiden geçiş başvurusu yapmış olmak yeterli. 25inden sonra söz yazıp 5555e gönderirsek kampanyalı fiyattan faydalanabiliyoruz değil mi?

knfocus

80+
İlk aysa çok bir şey çıkmaz diye tahmin ediyorum ama bu saatten sonra zaten yapamazsın çünkü ayın 23 ü oldu ve hat taşıma ortlaama 3 günde gerçekleşiyor... Sizin şu an bundan yararlanmanız için yeni hat almanız lazım. Numara çok önemli değilse şu an kullandığınız numaraya benzer bir numara alabilirsiniz

Normalde bimcell den TT ye zaten sadece faturalıya geçiş var ama onda da belli bir pakete geçiş var. Muhtemelen geçemezsiniz ama siz yinede bir sorun bana daha hiç bimcell denk gelmedi çünkü

Geçemiyorsunuz diye biliyorum aynı altyapıyı kullandıkları için

Ama şansınızı bir deneyin en olmadı yeni hat alın
Hocam merhabalar öncelikle rahatsız ediyorum ben normalde şuan tt faturalı kullanıyorum aklımda yeni numara alıp bu tarifeye geçmek var ama şu an kullandığım numaranın cayma bedelini ödeyip şu paylaşılan tarifeye geçiş yapabilir miyim yoksa illa dediğim gibi yeni numara alıp şu an kullandığım numaranın cayma bedelini ödeyip faturasıza mı dönülmeli sizce ne düşünüyorsunuz şimdiden teşekkür ederim

Lunar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hsn
Anladığım kadarıyla 25i 23.59a kadar bayiden geçiş başvurusu yapmış olmak yeterli. 25inden sonra söz yazıp 5555e gönderirsek kampanyalı fiyattan faydalanabiliyoruz değil mi?
Sms geldikten sonra sim karti takip söz 5555 yazip göndercez değil mi?

Top Bottom