Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Okan
hocam ben ablamın üstündeki hattı kendi üzerime alcam şu anda türk telekomda o hat(faturalı). Faturalı faturasız farketmez bir operatöre de geçebilirim herhangi bir taahütüm de yok en karlı nası çıkabilirim? 2 hattım var çünkü ona sadece konusma alcam o kadar
Türk Telekom iyidir Turkcell güzel kampanya yok ucuz değil yani Vodafone Değişik indirimli ama kalite yok ortası Türk Telekom en iyisi

TeknoAdam

80+
Teşekkürler. Hat açıldıktan sonra kampanya için ne yapılması lazım? Sms vs.?

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
onay dedim yanlış fiyatlar çıktı galiba

ozanekinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ozan Ekin
ben de dün 40 gb sınırsız sosyal medya paketine geçtim. ama göreceğiniz üzere hiçbir yerde sınırsız sosyal medya belirtmiyor. sınırsız konuşma var ama. kullanimlari karsilastirinca sanki paketten yemeye devam ediyor gibi. birkac kiside daha duymustum sosyal medyaları da paketten yiyor diye...

Ekler

• Screenshot_2023-10-24-07-34-44-382_com.tmob.AveaOIM.jpg
    Screenshot_2023-10-24-07-34-44-382_com.tmob.AveaOIM.jpg
    480.1 KB · Hit: 95
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
Şuanda faturalı Vodafone kullanıyorum fakat memnun değilim cayma bedelini ödeyip bu paketlerden birine geçmek istiyorum online nasıl başvuru yapabilirim şuanda bulunduğum yere baya uzak kalıyor tt bayisi online öncelik yani

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP

bunlar yeni kampanya galiba nasıldır tt geçilirmi vodafonedeyim berbat internet felan çekmiyor tt nasıldır
Bunlar ayın 25 ine kadar geçerli kardeşim çok avantajlı bence geçmelisin eğer sizin orda çekim sorunu yoksa
Mesaj otomatik birleştirildi:

gecen sene tt den hersyi berbat diye vodafona gectim. ama vodafon berbat otesiymis, sanirim yarin tt a gecicem,
Bana da bizim bir abi çekmiyor demişti ama o zamandan bu zamana çok değişmiştir dedim ve gerçekten değişmiş sıfır sorunla şu an kullanıyorum ama siz yinede bir araştırın çevrenizi

Türk Telekom iyidir Turkcell güzel kampanya yok ucuz değil yani Vodafone Değişik indirimli ama kalite yok ortası Türk Telekom en iyisi
Şu an öyle gözüküyor ama tabii ki yerden yere değişiyor

Teşekkürler. Hat açıldıktan sonra kampanya için ne yapılması lazım? Sms vs.?
SOZ yaz 5555 e gönder gelen mesaja ONAY yaz gönder

onay dedim yanlış fiyatlar çıktı galiba
Fiyatlar yanlış yazıyor ama merak etmeyin sorun yok ben taşırken de aynısı oldu sonr amail attılar sadece mesaj da yazan fiyat yanlış diye

ben de dün 40 gb sınırsız sosyal medya paketine geçtim. ama göreceğiniz üzere hiçbir yerde sınırsız sosyal medya belirtmiyor. sınırsız konuşma var ama. kullanimlari karsilastirinca sanki paketten yemeye devam ediyor gibi. birkac kiside daha duymustum sosyal medyaları da paketten yiyor diye...
Şu an kullandığın eğer okursan ilk ay 30 GB paketin kardeşim o pakette her şey internetten yiyor zaten

Ben özellikle eğitmenlerle sordum onlar da gitmiyor dediler. Sadece reklam vs. Çıkınca bide görüntülü konuşmada normal internetten gidiyor veya arka planda bir indirme yaparsa falan

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
Beyler 20-25 Ekim arası türk telelom yıldızlı günler kampanyası tekrar başladı sakın kaçırmayın en üst paket olan limitsiz sosyal pkaet 215 TL vergiler dahil. Twitter, fb, inst, yt sınırsız + 40 GB internet + 2 sene Tivibu go hediye. En üst paket bile 215 TL ise alt paket fiyatlarını siz düşünün... 10 gb 103 TL den başlıyor

Bilgiler tam göbekten beyler 😂 online taşımada çıkmaz büyük ihtimal bayilere gidin 15 dk da alın kartınızı yolunuza bakın
Dün gördüğüm gibi gidip TürkTelekom'a geçiş yaptım. Bu gün Turkcell sözleşmemin son günü, yarın da nakil tamamlanacak. Teşekkürler :kedi::blobdance:

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Efe
yıldızlı günler prime 40 başvurusu bende yapılamıyor? bilgisi olan var mı ayın bugün 24'ü.. 25'inde bitecekmiş ama erken mi bitirdiler bilgisi olan varsa yazabilir mi?

ozanekinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ozan Ekin
Bunlar ayın 25 ine kadar geçerli kardeşim çok avantajlı bence geçmelisin eğer sizin orda çekim sorunu yoksa

Bana da bizim bir abi çekmiyor demişti ama o zamandan bu zamana çok değişmiştir dedim ve gerçekten değişmiş sıfır sorunla şu an kullanıyorum ama siz yinede bir araştırın çevrenizi

Fiyatlar yanlış yazıyor ama merak etmeyin sorun yok ben taşırken de aynısı oldu sonr amail attılar sadece mesaj da yazan fiyat yanlış diye

Şu an kullandığın eğer okursan ilk ay 30 GB paketin kardeşim o pakette her şey internetten yiyor zaten

Ben özellikle eğitmenlerle sordum onlar da gitmiyor dediler. Sadece reklam vs. Çıkınca bide görüntülü konuşmada normal internetten gidiyor veya arka planda bir indirme yaparsa falan
umarim pisman olmayiz 15 yillik Turkcell kullanicisiyim ama bu kampanya olağanüstü avantajli geldiği için geçtim. 40 gb + sınırsız sosyalin yanina 24 ay tivibu go süper paket + 3 ay youtube premium, her ne kadar kullanmayacak olsam da 24 ay muud premium üyelik.. bunlar çok büyük avantaj geldi. umarım çekim sıkıntısı yaşamadan kullanırız

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Sercan GÖKALP
Dün gördüğüm gibi gidip TürkTelekom'a geçiş yaptım. Bu gün Turkcell sözleşmemin son günü, yarın da nakil tamamlanacak. Teşekkürler :kedi::blobdance:
Ben turkcell den ayrılırken bi ince hüzünlendim... Kendime aldığım ilk hattım ilk aşkım... 😂😂

yıldızlı günler prime 40 başvurusu bende yapılamıyor? bilgisi olan var mı ayın bugün 24'ü.. 25'inde bitecekmiş ama erken mi bitirdiler bilgisi olan varsa yazabilir mi?
Halihazırda TT isen yapamazsın yada bimcell vesaire gibi TT altyapısı kullanan hatlar için de geçerli

umarim pisman olmayiz 15 yillik Turkcell kullanicisiyim ama bu kampanya olağanüstü avantajli geldiği için geçtim. 40 gb + sınırsız sosyalin yanina 24 ay tivibu go süper paket + 3 ay youtube premium, her ne kadar kullanmayacak olsam da 24 ay muud premium üyelik.. bunlar çok büyük avantaj geldi. umarım çekim sıkıntısı yaşamadan kullanırız
Ben bikaç sene içinde TT bin pazar lideri olacağını düşünüyorum gerçekten çok hızlı sinyalizasyon çalışması yapıyorlar

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül

Soz yazıp yolladım ana farklı fiyat çıkıyor bu nedir

Ekler

• Screenshot_20231025-095051_Messages.jpg
    Screenshot_20231025-095051_Messages.jpg
    220.8 KB · Hit: 99
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Melih Baygör
Konu sahibi arkadaş bilgilendirebilirse sevinirim. Az önce Telekom bayisine hat taşımak için uğradım. Kampanyanın ay sonuna kadar uzatıldığını, bunun yanında 1 ay içerisinde hat taşıma yaptığım için bu pakete geçemeyeceğimi söyledi. Vodafone a geçişim bugün itibariyle gerçekleşti ancak, dediğim gibi 1 ay Vodafone da durmam gerekiyormuş. Farklı ücret çıkan arkadaşlar da olmuş. Konu ile ilgili bilgilendirme yaparsa sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,982
Üyeler
153,638
Son üye
burakdogay
Top Bottom