Neler Yeni

Türkçe Rap / Türkçe Drilller'e karşı neden böyle davranıyorlar?

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,064
İsim
Enes
AVM gibi rapler (pardon o.O2DrİlL)
-Sir Sagopa Kajmer

LaketrooS

80+ Silver
Ya mesela Allame, Hidra, Rota, Defkhan, Contra, Ceg, Motive falan filan eski rapçiler olduğundan onlara çok laf edilmiyor ama mesela Türkiye'de gidip birisine şunu desem :

-Cakal, Reckol, Lvbel C5, Batuflex, Organize, Ati242, UZI, Critical, G0KAY, Keskin gibi gibi şeyler dinliyorum.

dediğimde bana herkes önyargı ile bakıyor? Hayır yani müzik tarzı farklı olabilir eyvallahta yani senin dinlediğin pop, arabesk falan nasıl bana sıkıcı geliyorsa ve bunu ben sana söylemiyorsam sen de bana söyleme. Ben arabesk karşıtı falan değilim arkadaşım dinlese "geç şunu" falan demem, dinlerim. Bunun aynısı yeni nesil rapler için geçerli değil niyeyse. Bir de dinleyenlere ergen kitle falan diyorlar. Tamam fanları belki öyle olabilir ama dinleyen kişi senden büyük bile olabiliyor duruma göre. Hatta yavaş yavaş bu tarz sanatçılar daha fazla dinlenmeye başladı yavaş yavaş diğer sanatçıları sollamaya başladılar. Türkiye genelindeki gençler (13-25) bu tarz şarkılara doğru geçiş yapıyorken hala geçiş yapmamış kişiler neden buna karşı bir inat oluşturuyor? Bu arada şu an size gelipte rap dinleyin demiyorum. Sadece rap dinleyenlere laf eden varsa neden ettiğini merak ediyorum.
A.P. dinliyon mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,902
Üyeler
151,473
Son üye
yucan
Top Bottom