Neler Yeni

Rehber Türkiye`de Bulunan James Donkey Ürünler ve Neden Alınmamaları Gerektiği!

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,148
İsim
Musa
Çok kaliteli bir rehber olduğunu söyleyemem. Tarafsız yapılmamış. Sorun kanıtlarını hep şikayet vardan koymuşsun. Şikayet vara bakacaksak hiçbir marka kaliteli sayılmaz ozaman? Ayrıca LE model SATA SSD dışında diğer Sata SSD modellerinde bilindik, kronik bir sıkıntı yok. 480GB olan modelini kullanıyorum JamesDonkey'in SATA SSD'sinin. Alalı 5 ay oldu. 400GB'ı dolu olduğu halde halen ilk günkü vaad edilen hızları alıyorum ve sağlığı ise %100. Ayrıca o ismini verdiğin marka James donkeyin kendi markası. Aynı gamepowerdaki olduğu gibi.

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Benim 710' un mikrafonu bozuldu. Ama mikrafonun metali ortaya çıktığı (Mikrafonu yemiş olabilirim biraz) için de olabilir.
mikrofon mu doğru yazışı ben mi yanlış biliyorum bi de adata gammix d30 neden önermiyorsun tam açıklayablir misin başkaları sorunca açıklama yapamıyorum :D

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
K552 and Dark Avenger joined.
Biri blue switch, ben pek tercih etmem. Diğer Rgb :D sade isteyenler için dedim zaten. Rgb falan istemeyenler için biçilmiş kaftan, switch olarak siyah mavi kırmızı seçenekleri vardı

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çok kaliteli bir rehber olduğunu söyleyemem. Tarafsız yapılmamış. Sorun kanıtlarını hep şikayet vardan koymuşsun. Şikayet vara bakacaksak hiçbir marka kaliteli sayılmaz ozaman? Ayrıca LE model SATA SSD dışında diğer Sata SSD modellerinde bilindik, kronik bir sıkıntı yok. 480GB olan modelini kullanıyorum JamesDonkey'in SATA SSD'sinin. Alalı 5 ay oldu. 400GB'ı dolu olduğu halde halen ilk günkü vaad edilen hızları alıyorum ve sağlığı ise %100. Ayrıca o ismini verdiğin marka James donkeyin kendi markası. Aynı gamepowerdaki olduğu gibi.
Kronik sorunlu her SSD`nin her modeli sıkıntılı olacak diye bir şey yok. Ben şikayetvardaki benzer sıkıntıları aldım sadece. Hepsinde benzer sorunlar var.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam